Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 17.6.2010
Nebude jim tam moc teplo odspodu? MH
Feramol proti slimákům, 17.6.2010
Skoro o tom pochybuji. Rodiče mají na zahradě rodinu ježků. Na vlastní oči jsme viděli, jak žrali kuřátko, ale není znát, že by ve slimácích našli byť jen slzičku zalíbení.MH
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 17.6.2010
Dobrý den. Já sice též holduji zmíněným laskominám, ale repelentní efekt proti různým zahradním "breberkám" nepozoruji. Jakmile přijedeme na chatu či chalupu, klíšťata si hned dávají echo- "už dorazila!". Manžel sehnal přípravek K-Othrine 25 SC, má... celý příspěvek >
Mrkev - nevzešla, 17.6.2010
Také mi xkrát kopr slimáci sežrali. Teď jsem ho nasela "naširoko", snad už přečká. MH
Mrkev - nevzešla, 17.6.2010
Já mám plodovou zeleninu přes obtíže s počasím nakonec výstavní a už i něco sklízíme, ale takový debakl s kořenovou jako letos jsem za celé roky nezažila. MH
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
Když je škodlivá, vyhoďte ji přece rovnou, ne? Snad si do té doby nebudete huntovat zdraví! MH
Mrkev - nevzešla, 16.6.2010
Já budu petržel také dnes podsévat. Druhá várka vzešla nahodile, tak mi nic jiného nezbývá. MH
Kvalitní český česnek, 16.6.2010
Dobrý den. Neuražte se, ale termín " krásný zdravý od sousedů" musím brát s velmi velkou rezervou. Palice sice může krásně vypadat, ale nikdy nevíte, co si s sebou nese a co se projeví při dalším množení. Pokud jste nesledovala, jak česnek rostl.... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 16.6.2010
Jestli nejste " oharkožraví " jako my, budete je muset nakonec i silážovat!! MH
Nejchutnější rajčata, 14.6.2010
Však jsem ji na základě Vašich loňských fotografií, pane Mirku, nasela. Velikostí jsme na tom stejně, zato Pollicina už začínají zrát. Zklamala mě Vilma svojí kyselostí a praskáním. MH
Bílá skvrnitost jahod, 13.6.2010
Jak staré je máte? V porostu starším tří let, který nebyl po sklizni důsledně ošetřen, se houbová onemocnění vyskytují pravidelně. V popisovaném případě zlikvidovat a na jiném místě vysadit sadbu zdravou. Ne vlastní. MH
Okurky ve skleníku, 13.6.2010
Pane Mirku, zdravím.Při pohledu na Vaše fotky okurek mě napadá několik věcí. Vzhledem k tomu, že máte foliovník letos nový, půda v něm se mi zdá "slisovaná" tím, jak byl zaplavený. Samotná motyka to nespraví, chtělo by to kompost a trochu písku, aby... celý příspěvek >
Okurky - prosím o radu, 10.6.2010
Dobrý den. Já se přidám. Též si myslím, že je to spálené od slunce. Stonek a květy o tom vypovídají celkem jednoznačně. MH
Sešlapávání natě cibule, 9.6.2010
Dobrý den. Nezlobte se, ale nemohu souhlasit. Desikace různých plodin není totéž jako mechanické poškození. Nať cibule se rozhodně nemá šlapat. Cibule nejsou dostatečně vyzrálé a založíte si jen na následné houbové poškození. Jakmile leží polovina... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 7.6.2010
Pane Wimpi, to není na pár hodin. O víkendu jsme byli u rodičů na JM. Obilí, brambory, řepa, zelenina - kde to asi je? A vůbec, kde vlastně leží záhumenek?V které partii jezera. Na druhou stranu, hůř jsou na tom ti, co mají vodu v kuchyni, ne? MH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika