Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci ve skleníku, 4.6.2010
Dobře uzavřený jistě vydrží. Jinak - právě jedu ze zahrádky. Návnady posliněné, protože pár dní jsme tam nebyli, fůra mrtvých a dokonávajících slimáků, ale také evidentně zdraví, odpočívající na hadovkách. Děs.Saláty jak řešeto. Tak jsem je znovu "... celý příspěvek >
Úroda, 3.6.2010
No jo, ale když v posilovně nebo na golfu by mě to nebavilo už vůbec. Však ono někdy zasvítí. MH
Okurky ve skleníku, 1.6.2010
Také zdravím. Jak rostlina roste, vrcholy provlékáme oky. Venku na záhoně stačí začít a pak občas zastrčit, když je některá neukázněná, ale obvykle se nakladačky drží sítě dobře. Ve foliáku se musí vést stále, tam to řešíme provázky s oky, uvázanými... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 1.6.2010
Kupte si v zahrádkářských potřebách síť na okurky. Pak už záleží jen na tom, zdali chcete nakladačky či salátovky. Každá okurka se pne.MH
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
Já Vám rozumím. Také mě to napadlo - třeba růže a karafiáty. Vzhledem k chladu se málo větrá a tak asi jedno k druhému a a a a..Darmo mluvit.MH
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
Je. Navečer jsem objevila na dalších 2 paprikách fus. hnilobu stonku. Alespoň jsem je postříkala Acrobatem.Nějaké plody holt musím oželet. Každý rok důsledně měníme ve foliáku půdu a před zimou tam manžel zaryl dusíkaté vápno, protože se nám zdál... celý příspěvek >
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
Tato souvislost se mi nezdá. Myslím, že jsou-li rostliny ještě malé, nekonkurují si. To až později, pokud nejsme schopni zajistit pro oba druhy vyhovující vlhkostní režim. Soudím tak podle toho, že každý rok v dubnu a začátkem května mám rajčata a... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 30.5.2010
Myslím, že jsem je zahlédla v nějakém akčním letáku. Vypadala tak dobře, že jsem si pomyslela, že to budou F1, proto jsem je ani, bohužel, nejela koupit.MH
Melounoviště 2010, 30.5.2010
Na kmocháčkovém svíťá, ale od súsedů ide čérnota.... Já mám ale veliký záběr - zahradu u Českého Brodu, zahrádku v Chrudimi a u Strážnice hospodaří bratr s rodiči. Někde to vyjít musí, ne? To by bylo, aby nebylo!
Melounoviště 2010, 30.5.2010
V pátek jsme zasadili melouny na zahrádce, jenže za 2 hodiny přišla průtrž mračen. Jela jsem se podívat, kolik jich přežilo, tzn. kolik jich z domu mohu vzít na chalupu na zahradu. No, zatím vydržely všechny, ale v té naší teploučké kotlince hodinu... celý příspěvek >
Jahody nekvetou, rostou jim šlahouny, 30.5.2010
Dobrý den. Já se připojím. Přesně totéž se děje i na našich záhonech. Nejplodnější keře mají nejvíc šlahounů. Nikdy je neodstraňuji, rostliny reagují zvýšeným nasazováním jiných a tím se neúměrně vyčerpávají, ale už je připravuji na odsazení. Do... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 28.5.2010
Jenže kolem řeky Moravy je spodní voda tak vysoko, že se na pole nedá šlápnout a plodiny už podehnívají. Melouny u babičky asi nebudou. A ostatní slabé.
Papriky F1, 28.5.2010
Dobrý den. Včera manžel hlásil stejné poškození, ale venku na záhoně a jen zatím! u jedné papriky. Jedu se tam podívat.Domnívám se, že je to pořád ona červená nit letošního roku - zima a přemokření. MH
Slimáci ve skleníku, 26.5.2010
Kus okapu. Ale dal by se použít třeba hřebenáč, pruh vlnitého plechu....Fantazii se meze nekladou. Udělat těm protivům krytý bazén.MH
Pannonia kincse?, 26.5.2010
Pannonii pěstujeme na Kolínsku u Českého Brodu v n.v.250 m. Tři hlavy pravokořenné od rodičů z JM, jednu očkovanou. U rodičů jsou střapce obrovské, my je máme poloviční a menší. Přitom stanoviště je orientováno na jih a chráněno břehem. Plodnost je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika