Příspěvky uživatele - 214.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev rajčat, 3.1.2011
Dobrý den. Děkuji, ano, znám. Měla jsem odtud okurky hadovky. Jde mi o vysloveně rané a masité rajče. MH
Výsev rajčat, 2.1.2011
Já vysévám papriky koncem ledna, ale rajčata také až koncem března. Jen ta, která zůstanou doma, v únoru. MH
Výsev rajčat, 2.1.2011
Díky, jste hodný. V PC se sice kochám na různých webech, ale semena mi nemá kdo přivézt. A objednat třeba z Rakouska, to manžel hudrá, jestli jsem se nezbláznila pro pár semínek. On je spokojený, že má Šejky a Torina/ vůbec nepraskají/ a ostatní... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 2.1.2011
Tu odrůdovou rozmanitost Vám upřímně závidím. Já bych potřebovala objevit pro mě dostupné rané masité rajče, ta, která mám k dispozici, jsou pozdnější a likviduje mi je plíseň. MH
Výsev rajčat, 2.1.2011
Zdravím. Pionýr? To bych ani neřekla. Spíš se nabízí matador. Vzhledem k tomu, jak je p. Mirek zkušený pěstitel.
Jak vypadají Vaše brambory?, 2.1.2011
Dobrý den. Tady se dá vést dlouhá diskuze a každý bude mít svou pravdu a zkušenost. My třeba sázíme brambory tak, abychom měli brzy nové. Myslím, že tak činí i většina zahrádkářů. Dalším, velmi výrazným faktorem je výskyt plísně bramborové. U nás... celý příspěvek >
Zakládání foliovníku, 1.1.2011
Dobrý den. My máme na foliovníku kašírovanou folii ze Svitapu, manžel ji tam nechal svařit na fol. 3x6 m + materiál na dřevěná čela zvlášť. Stálo to celé kolem 1300 Kč. Objednávka zněla na plachtu o daných rozměrech, ne jako foliový kryt, takže folie... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
A jéje!! Popletla jsem několik věcí dohromady. Samozřejmě, že je mléčné kvašení bezkyslíkové.Chtěla jsem být za moudrou a teď jsem za hlupáka! Prostě, chtěla jsem neobratně říci, že v zelí možná proběhlo spíš hnití. Ale okurky na kvašáky příští rok... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
Dobrý den. Já si myslím, že byste zkažené zelí, a to vaše bezesporu je, konzumovat rozhodně neměli. Asi tam proběhlo anaerobní /bezkyslíkové/ hnití. Škoda není vyhodit nekvalitní potravinu, škoda je mít zdravotní problém. Ale to je jen můj úhel... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 13.12.2010
Dobrý večer. Zkažené zelí musíte vybrat až do zdravé vrstvy, lépe s trochou rezervy. Kdysi jsem slyšela, že je dobré vykvašené zelí zakrýt velkým igelitovým sáčkem naplněným vodou. Od té doby to tak dělám. Odebrané zelí urovnám, zakryji plátnem a... celý příspěvek >
Svilušky pod kůží?, 13.12.2010
Dobrý podvečer.Postřik trávy K-Othrine 25 SC se nám v letošním roce velmi osvědčil. Od ošetření zahrady nebylo po sametkách i klíšťatech ani památky a komáři se přistěhovali až v samém závěru sezóny, ale v míře velmi malé. Je pravda, že trávníky... celý příspěvek >
Modrý prach, 1.9.2010
Dobrý den. Velice Vám, paní Jarčo, děkuji za odpověď. Zkusím přidat mléko. V hospodářském zázemí bych ani jiný nátěr než vápno nepoužila, udělá minimální vrstvičku, která je málo nasákavá. Ale možná také proto, že takto bílíme celý život, přinesla... celý příspěvek >
Modrý prach, 31.8.2010
Dobrý den. Také bílíme vápnem a nejen příslušenství, ale i dvůr. Mléko nepřidáváme, přiznám se, že jsem o tom nikdy neslyšela. Jakou to má výhodu? Sníží se např. otěr vápnem nabílených stěn? Mimochodem - šmolkou přibarvujeme též. Ráda bych o použití... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 16.8.2010
Dobrý den. Omlouvám se za pozdní reakci, ale byla jsem opět na chalupě. Zato však přináším čerstvé zprávy. Sametky nejsou. Komáři už sice ano, ale klíšťata a sametky ne. Domnívám se, že stále ještě stojí za to postříkat. Je veliká pohoda jít na... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Také jsem se setkala s případem, kdy byl herbicidem takto "ošetřen" vinohrad. Okopávku už nepotřeboval. Už nikdy.MH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika