Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování malin, 11.9.2009
Zjistil jsem, že sousedka má dva druhy malin. Jeden druh plodí cca v červnu a to vyřezává obvyklým zde popsaným způsobem. Druhý druh plodí srpen-listopad- prosinec prostě do zámrazu, a teď sklízí obrovské množství malin. Tento druh vyřezává až u země... celý příspěvek >
Lečo, 9.9.2009
Když děláme z rajčat kečup, po chvíli ohřívání se pustí z rajčat šťáva. Aby se nemusela dlouho odpařovat, naběračkou ji opatrně sebereme. Zůstane jen hustější polotovar, který se už nemusí tak dlouho zahušťovat.Odebraná šťáva je výborná na pití.... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 4.9.2009
Pozor, v září už občas mrzne i v teplých oblastech. Připravte každému očíslovanému melounku čepičku a šálu!
Blecha ze zahrady do bytu?, 4.9.2009
Viz příspěvek z 12.5.2009 zde v tomto vlákně
Rychlý dotaz na výskyt sametky, 28.8.2009
Shoda náhod, dřív jsem peckoviny neměl sametky ano. Některý rok je jich víc v mém okolí, někdy žádné.
Levné a kvalitní ponor. čerpadlo, 26.8.2009
Jestli už máte rozvodové hadice např.po zahradě koupené, pozor na výstupní průměr z nového čerpadla. Mne stály různé propojovací hejblata např z 1" na 3/4" dost peněz
Odstranění všech listů jahod, 26.8.2009
Domnívám se, že by listy ještě vyrazily, ale je hodně pozdě, dělá se to hned po sklizni.Má sousedka to dělá každý rok, bez ohledu na to, zda je to nutné z hlediska zdravotního stavu listů a má vždy krásné jahody. Pozor sekat vzdy nad srdíčkem... celý příspěvek >
Co ještě z přebytků paprik?, 26.8.2009
Ještě několik postřehů k AJVARu co jsem vyčetl a ochutnal.Kdo to bude dělat poprve, ať si zapíše co tam dal, aby mohl příště vylepšovat.Např.v receptech se píše lilek nahradili jsme cuketou.Barvu ajvaru lze ladit barevností paprik/červená,... celý příspěvek >
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 25.8.2009
Vyset semínkovou cibuli HYBERNU.Je nejvyšší čas, už ji mám asi týden v zemi. Do zimy má vyrůst asi jako brko aby přezimovala.Jestli ji přetrhám už letos nebo na jaře se rozmyslím, až jak bude vypadat v říjnu nebo listopadu. Vyset normálním způsobem,... celý příspěvek >
Co ještě z přebytků paprik?, 24.8.2009
To byl určitě ajvar /CHORVATSKO, BULHARSKO/ ve vyhledávači -seznam je spousta receptů.
Ako zachránit orech, 24.8.2009
 Všechny stromy jsem na kmeni ve výši asi 0,5m natřel lepidlem ze zahrádkářské prodejny. Cca od dubna to funguje, mravenci nemají šanci. Stačí 10cm natřít po celém obvodu. 
Melounoviště 2009, 21.8.2009
Z melounoviště 2009 je zřejmá taková radost z pěstování, že jim člověk až závidí a drží palce, aby jim to uzrálo
Jaký strom pro účel stinného koutu?, 21.8.2009
S tím lze určitě souhlasit. Jen dotaz, jak řešíte období, kdy špendlíky padají. Na zemi bývá pod špendlíky poseto./Křesílko stolek kávička špendlík hup do kávičky a je pohroma./
Ako zachránit orech, 21.8.2009
To nebyl moc dobrý kamarád. Tak se likvidují stromy.Laický dotaz pro ostatní, nešlo by to nějak přemostit ze spodní kůry na horní, není-li již pozdě, když odpadávají žluté listy?
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 19.8.2009
No tak, nedívejte se na svět tak pesimisticky, vezměte to jako zajímavost, která tehdy asi účinkovala. Dětské vši se také ničily petrolejem. Co mi o tom babička navyprávěla... Já ničím sametky alpou. Trochu svědivé místo na noze poškrábu a potřu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika