Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory bez natě, 19.8.2009
Konečně rozumný příspěvek. Taky se tím řídím už roky.Hlínu, pokud je ve sklepě před novou sklizní zametu, vysířím prázdný sklep a jede se dál.
Kopretiny, 18.8.2009
Taky seřezáváme kopretiny, nepoznal jsem, že by byly příště slabší.Dokonce to stejné, co se zde píše o měsíčku, uplatňuji i u petržele, jak chytne bílý povlak seřežu cca 10 cm nad zemí,/vždy nad srdíčkem/ a krásně během 10 dní obrazí a mám nádhernou... celý příspěvek >
Česnek z květenství, 18.8.2009
Ano jde, jen nechápu, co Vás na tom láká, dva roky čekat na trochu větší česnek.
Česnek bez stroužků, 17.8.2009
Ještě jsem chtěl doporučit, aby se nesázely tak hluboko jako normální stroužky česneku.
Česnek bez stroužků, 17.8.2009
V případě, že nepoznáte vršek ani spodek, doporučuji pasibulku položit.Dráha klíčku nebude pak tak náročná, jako kdyby se měl prodírat odspodu nahoru.
Elektrický či benzinový kultivátor, 17.8.2009
Mám elektrický a potvrzuji, co je zde napsáno výše. Je neocenitelný při přípravě půdy pro setí a sázení po podzimním rytí, okopávání mezi širšími řádky, úprava půdy po výběru brambor, cibule, před setím zeleného hnojení a pod. práce. Na jaře s ním... celý příspěvek >
Vypěstování broskve z pecky, 14.8.2009
Návod na loupání viz příspěvek z 29.8.2006 viz výše. Můj soused chodil po broskvovém sadu a vykopával ty co samy vyrostly a ty pak rouboval
Drátovci v bramborách, 14.8.2009
Výzkumný ústav bramborářský píše, že ochrana proti drátovcům je velmi obtížná.Chtělo by to přečíst celé, ale vyjímám: opatření spočívá především v intenzivním obdělávání půdy, které vede k úhynu části populace larev. Lze doporučit podmítku a dvojí... celý příspěvek >
Brambory bez natě, 13.8.2009
Můj známý bramborář tvrdí, že nať napadená plísní se má 14 dní před sklizní poséct, aby se plíseň nestáhla do hlíz. Z toho usuzuji, že již nerostou, jen vyzrávají.Jinak úroda brambor vypadá letos velmi dobře.
Stavba dřevěného plotu - prosím poraďte, 12.8.2009
Nyní stojí vinohradnické sloupky 220cm cca248Kč včDPH
Přemístění mraveniště, 12.8.2009
Není lepší, když jste ochotni zlikvidovat kompost, jej přemístit do lesa i s těmi mravenci?
Jahody, 10.8.2009
Většinou sázím zakořeněné šlahouny. Odstřihnu od staré sazenice a sázím na porytý uhrabaný záhon do sponu řady 75 cm od sebe a v řádcích 45 cm. Spon je to dost velký, ale mohu si to dovolit. Vyryji rýčem jamku pro tuto sazenici hodím tam dvě hrstě... celý příspěvek >
Jak nejlépe uskladnit brambory?, 10.8.2009
Ano, takto je to správně, ale tomu vysířenému sklepu je to jedno
Cuketa - uhnívání, 10.8.2009
Když se dívám na Vaše přehoustlé rajčata, tak bych Vám doporučil příště na takový prostor pouze 2-max 3 rajčata. Tato nynější houština přivolává plísně
Libeček, 7.8.2009
Měl jsem ho vedle chatky ve stínu teď je na slunku, když se nehlídá je to nezmar do šířky i výšky
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika