Příspěvky uživatele - 209.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černání tůjí, 16.6.2009
tak toho psa radši zavřu do kotce než aby mi zničil praci kterou jsem udělal a hlavně ty thuje něco stojí a NEJSOU zrovna levné180cm za 600 za kus 90 kusu!
Cesta přes vodu, 11.6.2009
nejleší nadoba na takovy šlapak je kbelík od primalexu mužu jen doporučit
Cesta přes vodu, 10.6.2009
až ten beton vytvrdne tak kbelík musite odstranit! pod takove těžke veci se davaji třeba 2 vrstvy geotextilie aby se folie neprotrhla
Cesta přes vodu, 9.6.2009
plastovy kbelík a do něho nalijte beton a na povrch potom posadte nějaky placaty kamen.
Nápady na levné fólie, kamienkova, 7.6.2009
mohl by sem někdo dat fofografii takového jezirka stašně by mně zajimalo jak vypada jezírko třeba z autoplachty, děkuji.
UV lampa, 1.6.2009
nevím jestli jste to dobře četl! ale byla řeč o tom že ten pan by dal uv lampu za filtr!!!a nevím proč by se mělo čerpadlo spalit je mnoho druhu čerpadel i kdyby jelo čerpadlo na sucho několik hodin tak ho nespalím!
UV lampa, 1.6.2009
když zapojite jak řikate uv lampu za filtrem ktery je gravitačni tak se vám muže taky stát že se ucpe přitok do lampy a vyplavite cely filr!
Úhyn koi kapra, 25.5.2009 Obsahuje fotku
takhle to asi nikdo nepozna jak tu nemoc popisujete, neměl na sobě nahodou bily povlak kolem ploutvi či žaber???
Sráz, 25.5.2009
ja sem osobně lepil prany kačirek na folii lepidlem na kamena bez problemu drži již 3 sezony.
Muškaty, 23.5.2009
chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s muškaty na severním okně ?Mám strach že mi tam nepujdou.
Výsadba cibulí Canna Indica, 22.5.2009
kvest vám určitě nebudou to až přišti rok, letos vám maximalně porostou to je vše!
Jak často čistit filtr?, 12.5.2009
zajimalo by mně jak často čistit filr v jezirku?
Ječne pelety, 9.5.2009
udržují přirozenou čistou vodu a podporuji rust rostlin, měli by zamezit rust řas.
Jeseter, 9.5.2009
je to uplně normalni, jsou to nočni tvorové
Pěna na vodě, 8.5.2009
pěna vubec nevadi na hladině zmizi sama, pokud mate ve svém okoli řeku či potok a je tam splav tak se běžte k němu podivat a uvidite že se tam taky tvoří pěna a žiji tam ruzni živočichove a vubec nic se neděje
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika