Příspěvky uživatele - 209.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ječne pelety, 2.5.2009
muže mi někdo poradit, chtěl bych do jezirka umistit ječne pelety ale nevím kde jich mám dat jestli přimo do jezirka nebo jich dat do filtru, dik za odpověd.
Napadani ryb, 1.5.2009
Dobry den umi mi někdo poradit?dnes ráno sem zjistil žě 4 koi kapři mi neustale napadaji 1 okrasneho kapřika pořad se o něho otiraji mužete mi někdo poradit co se snimi děje?nevím jestli ho mám odchytit a dat ji bokem nebo je to normálni jev u ryb,... celý příspěvek >
Černání tůjí, 30.4.2009
měli sme stejny problem a bylo to psem, nejprv zčernaly pak už byly rezave, ted jich jenom hnojím a pes je zavřeny v kotci.
Šneci v koupacím jezírku?, 27.4.2009
budte ráda že jich tam vubec mate krasně čisti vodu, jedině byste je museli vyzbirat ale nevím jestli to pomuže pokud jich tam jednou mate už nikdy se jich nezbavite jedině nějakou chemii!!!
Co s vydrami?, 26.4.2009
tak tenhle pristroj vubec nedoporučuji, taky sem tak naletěl a letěl do popelnice
Thuje, 20.4.2009
na podzim sem vysadil thuje smaragd, a ted na jaře nějak od spodku začinaji schnout, rezavěji vi někdo co se s nimi děje???
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 15.4.2009
počkat jinak, budou mit dobry oběd!
Rozšíření jezírka, 6.4.2009
to se vám nepodaři!!!
Únik vody z jezírka, 30.3.2009
koupit novou folii!!!
velda i-tronic?, 25.3.2009
Ma někdo zkušenosti s Velda i-tronic???je to přistoj na ničeni řas v jezirku.
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 11.3.2009
Jezirko vám fungovat bez filtrace nebude! ikdyby jste měl jezirko osazene do poloviny rostlinami a jel jen stím oběhovým čerpadlem jak ste puvodně zamyšlel tak ho budete stejně mit zakalene.
velda i-tronic?, 10.3.2009
prosím o radu chtěl bych pro nadchazejici sezonu koupit přistroj na ničeni řas má někdo nějake zkušenosti s timto přistrojem?
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika