Příspěvky uživatele - 209.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osvětlení jezírka, 9.8.2009
najděte si LUMINIS 3 set.A pokud byste chtěl nasvitit vic vodní prvky tj.vodopad, rostliny atd. tak chych doporučil mit jedno baleni navic
Osvětlení jezírka, 9.8.2009
ja osobně sem šel do LED osvětlení, ma to několik vyhod mála spotřeba energie a jasne světlo, vyzkoušel jsem několik variant nasvětleni ale osvedčilo se mi jich mit na okraji jezirka a směrovat paprsek po hladině vypada to užasně.Když ho ponořite do... celý příspěvek >
Velda i tronic, 3.8.2009
určitě se ozvu a dám vědět jak si stojím.
Velda i tronic, 2.8.2009
filtraci mam gravitačni biotec Screenmatic 12,čerpadlo laguna max flo 16000,uv lampu TMC 55W a skimer laguna 5000.A zapomněl jsem podotknout že jezirko je umistěno na jižní straně takže tam sviti slunce cely den
Velda i tronic, 1.8.2009
jezirko mám velke 45m2,max hloubka je 280cm mám tam asi 70x koi,20x jesen a10 jeseteru takže je celkem dost zarybněné, a osazene rostlinama, před zapnutím veldy byly řasy kolem kraje asi tak 20cm dlouhe šlahouny. Po zapojení ikdyž je doporučeno začit... celý příspěvek >
Velda i tronic, 29.7.2009
možna že jsem se špatně vyjadřil, ale po tydnu s VELDOU ktera jede na 40% po dobu 6h denně řasy jsou bile a shlukuji se do sebe.
Velda i tronic, 28.7.2009
zatim veldu mám od minuleho tydne, a voda je opravdu čista.Je bez řas to je hlavní, na rybach nevidím žadne komplikace takže jsem spokojeny.
Velda i tronic, 24.7.2009
musím rict že tenhle přistroj opravdu zabira na 100%,řasy už po 24h.začly bělat a trhat rybám to nijak neškodi, zatím žadne problemy nemaji a to mám koi, jesetery a jeseny
Velda i tronic, 18.7.2009
takže uvidíme co to provede, ale ještě by mně zajimalo jak dlouho by Velda měla bejt puštěna jestli nonstop nebo jen pár hodin?
Velda i tronic, 17.7.2009
zajimalo by me jestli ma někdo ma zkušenosti s timto přoistrojem! jake ma parametry, a jestli škodi rybam?
Řasy v jezírku, 10.7.2009
tak tu ČISTOU VODU bych rád viděl!.Jezirek už jsem viděl mnoho ale zatim jsem ješte neviděl čiste jezirko, podle vašich řeči mi to připada že z toho vašeho jezírka dělate bazen!!!
Housenky na muškatech, 8.7.2009
našla jsem na listech muškatu několik zelených housenek které požiraji listy mužete mi někdo poradit co snimi udělat.
Pískovaná fólie, 6.7.2009
obyčejne lepidlo na kamen koupite ho v každem baumax. či v hornb.
Pískovaná fólie, 24.6.2009
nejlepší okraj břehu udělate, aspon já sem to takhle vyřešil nejstrmější plochy sem polepil kačirkem.Položil sem asi 50 cm od okraje geotex.na folii a na tu geotx.sem začal lepit univerzalním lepidlem na kamen kačirek po kačirku mám to 3 rokem a bez... celý příspěvek >
Divoke kačeny, 19.6.2009
Má někdo zkušenosti s kačenami v jezírku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika