Příspěvky uživatele - 209.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysavač, 24.3.2010
děkuji za názory, ale jde mi jen jestli vysavač vysaje řasy ktere jsou na kamenech
Černání tůjí, 9.3.2010
pokud bydlite někde blizko hranic z polskem tak tam seženete i levnějši musite jen smlouvat
Čím stříhat okrasné trávy, 5.3.2010
zapalovač to bude nejrychlejší,ale jinak zkuste el.zahradnicke nužky na travu funguji bezvadně
Vysavač, 5.3.2010
tak to vypada že nikdo asi nema zkušenosti z vysavačem
Vysavač, 2.3.2010
chtěl bych tento rok koupit Pondovač ma někdo s timto vysavačem nějake zkušenosti zajimalo by mne jestli se daji vysat i řasy.
Lukon Glads, 1.3.2010
taky sem objednal u teto firmy asi tak před mesicem trvalky a cibuloviny a zatím jenom čekame no uvídíme co přijde.
Zasazení kany, 28.2.2010
nejlepe si ji přirychlit v květinači, pak vám určite vykvete
Filtrace, 17.2.2010
bohatě vám bude stačit 5kubikove čerpadlo a 36w uv lampu.
Slaná voda v jezírku, 9.1.2010
je tu řeč o jezirku nebo o bazenu
Proti zamrzání jezírka, 17.12.2009
musim souhlasit, nejlepší je kompresor
Výsadba thují Smaragd, 26.10.2009
hlavně někde z hobbymarketu, tam je uspěch zaručen
Zimování jezírka, 26.10.2009
žadne ryby se v zimě nekrmi! pokud jich budete krmit v zimě určitě o ryby na 100%přijdete a topit v zimě rybám je blbost
Výsadba thují Smaragd, 24.10.2009
jehličnany se sadí na jaro aby měly čas zakořenit do podzimu.
Čím přikrýt skalku na zimu?, 7.10.2009
maximálně přikryvám chvojím azalky to je vše, jinak vše nechávám
Rebčík královský, 7.10.2009
pokud bydlite blizko hranic s polskem tak si zajedtě tam! mají tam užasne ceny cibulovin i jinych rostlin či stromku které u nás za ty penize co tam prodaváji nekoupite, a takovy rebčík mě tam přišel na 48 kč.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika