Příspěvky uživatele - 255.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pár skalniček k pojmenování, 27.2.2009
Také mi to připadne jako nějaké Sedum - rozchodník, ale jistá si stoprocentně nejsem.
Jak zničit semena plevelů v půdě, 26.2.2009
Dusíkaté vápno funguje ale jen do dalšího pohybu půdy.
Kompost, 26.2.2009
Přesně tak to bylo, noviny zmačkané do koulí.
Kompost, 25.2.2009
V jednom televizním pořadu byl návod na kompost, který se prokládal zmačkanými novinami, které zajišťovali jeho provzdušnění. Během sezóny byl hotov. Zajímá mne, zda noviny díky barvivú nejsou pro toto nevhodné. Děkuji za Vaše názory
Extrakce semen a výsev, 19.2.2009
Dlouhá léta to dělám tak, že semena paprik, rajčat, okurek, cuket atd. namočím na 1 den do odstáté vody, kterou jednou vyměním. Mám zjištěno, že na klíčení i řízkování je vhodnější tmavá láhev, nečastěji používám malou lékovku. Osivo s barevným... celý příspěvek >
Jezírko ze starého bazenu, 13.2.2009
Viděla jsem obrázky bazénu, který měl jako by kapsy z pytloviny, do kterých byly zasazeny vodní rostliny. Velikost kapes byla podle potřebné hloubky každé rostliny, kapsy bylo možno vyjímat. To by asi šlo, s tím kačírkem nevím. Čas od času bude... celý příspěvek >
spirála na rajčata a okurky, 11.2.2009 Obsahuje fotku
Sítě máme už asi 10 roků. Tehdy to byla novinka na pěstování okurek. Běžně se dostanou v zahradnických potřebách, dnes i v několia výškýách - dnes bych volila vyšší. My máme kbelíky na zemi a asi o 1/2m výše je síť, která je natažená na původním... celý příspěvek >
spirála na rajčata a okurky, 9.2.2009 Obsahuje fotku
Spirály mám ale rajčata pěstuji na síti. Sázím je do stavebních kbelíků o objemu 10 ll a vedu je na síti, která byla určena pro pěstování okurek. Úvazky dělám podle potřeby,  nejlépe nastříhanými proužky z dámské punčochy.
Popisky k rostlinám, 8.2.2009
Popisky mají v Baumaxu
Problem s paprikami, 3.2.2009
Přesně jak píše Daniela. Papriky pěstované v bytě mají v každém případě nedostatek světla takže je třeba snížit i zbývající potřeby - výživu a teplo. Trochu tomu jde pomoci odrazem světla - alobal, zrcadlo.
Skladování česneku naruby, 30.1.2009
Paličák dávám do vázy - cibule nahoru jako kytka. Nepaličák svazuji asi s 15 natí do kytiček a dávám na boční stěnu ledničky. Oba vydrží až do nového bez jakékoliv škody.
kdy vysévat trvalky, 21.1.2009
Zkusit to můžeš, ale... Pokud se vysévá přímo na záhon a je tam termín květen, potom se bude jednat o rostlinku, která nesnáší mráz.. U těch ostatních záleží na podmínkách, které jim můžeš dopřát - v domácích podmínkách nebude asi dost světla,... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 20.1.2009
Podívej se na "muchovník" o pár řádků níže.
Paprika pro foliovník, 14.1.2009
Doporučuji vypěstovat vlastní sazenice z odrůd F1 - musíš si vybrat, je jich mnoho. Já pěstuji odrůdy ing.Teclové, jsem s nimi spokojena.
Papriky, 10.1.2009
Tímto způsobem jsem kdysi dávno pěstovala jahody, na jaře těsno, před sklizní od sebe, po sklizni opět na těsno. V posledních několika letech tak pěstuji rajčata, umístění pod střechou na jižní straně. Papriky ale starým způsobem ve skleníku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika