Příspěvky uživatele - Milan Fiala

Boscova lahvice, 13.2.2013 Obsahuje fotku
Už sa predavaju v nemecku, rakusku mam jednu objednanu.
Vackova pozdní, 12.2.2013
To neni duranzia, pane keby ste bol taky laskavy a poslal bi ste mi roby stej Vackovej.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2013
Nie nefotil som ich ja ale su nadherne, chcel som aby aj ostatni zahratkari vydeli pekne foto.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 31.1.2013 Obsahuje fotku
Nezabudli sme ani na ostatnich vtakov.
Plumcot Melitopolski, 31.1.2013
Bolo bi možne ju preštepit nevidim v tom žiaden problem.
Boscova lahvice, 25.1.2013 Obsahuje fotku
Kuriozita z nemeckej vystavy drevene hrušky.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 24.1.2013 Obsahuje fotku
Dalšie nove kuriozne slivky žraločie zuby, melon slivky, citron slivky.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 23.1.2013 Obsahuje fotku
Pani zahradkari ja to tam davam z dlhej chvile aby bolo načo pozerat cez tieto dlhe zimne dni.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 21.1.2013 Obsahuje fotku
Neni nadherna ta bluma.
Pruhovane Trešne, 12.1.2013 Obsahuje fotku
Unikatna hračka prirody pan Grieder vo svojom čerešnovom sade našiel na tmavej čerešni jednu haluz na ktorej boli červene čerešne s čiernym pruhom bolo to v r.1984 v Švajčiarsku je to unikatna hračka prirody.Pozrite si video zo sadu čerešni. je to na... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 11.1.2013 Obsahuje fotku
Pozrite si tuto staru švajčiarsku hrušku text som skopiroval. Produkt - Švajčiarske nohavice  Rarita: Strange farebné žiarovky, vytvorený v 1800 vo Švajčiarsku. Je to pravdepodobne prírodné paleta Long Green jesenné hrušky, meno... celý příspěvek >
Identifikacia skodcu, 11.1.2013 Obsahuje fotku
Pan Walter budete mat pravdu bude to ploštica chlpata živi sa štavami z ovocia.
Daple dandy pěstování, 28.12.2012
Budeš potrebovat ešte jednu odrodu kvoli opeleniu prečitaj si Pluoty čo si neni prihlaseny mohol som ti napisat viac.
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 26.12.2012 Obsahuje fotku
HAROMA Vynikajúci prerezávať, pretože má vynikajúcu sourishness a dobré kamenné uvoľnenie, s pravidelnými vysokými výnosmi. RAST: stredne silná, veľmi pekná koruna štruktúra BLOSSOM: čoskoro rozkvitne čas,... celý příspěvek >
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 26.12.2012 Obsahuje fotku
Pane Petr to bolo napisane obrazne.Čo vy na nove sladke slivky z nemecka.HARBELLA slivky s vynikajúcou príchuťou RAST: sila je stredne silný BLOSSOM: stredná - neskoré obdobie, self úrodnej, opeľovača: Cacaks Fruchtbare, Hanita,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika