Příspěvky uživatele - Milan Fiala

Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 3.8.2013
Zdravim pane Petr Goldricht ma tipicku marhulovu chut niekomu sa nepači ale mne každy rok spolahlivo rodi vydrži mrazi mam ho na podpniku mirobalan, tieto podpniky sa v tomto suchom lete ukazali ako najlepšie.Na slabo rastucom podpniku Rubira mam... celý příspěvek >
Opál, 21.7.2013 Obsahuje fotku
Malvazinka už dozrieva.
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 21.7.2013 Obsahuje fotku
Ten vaš Harcot je nadherny pane Miloši, ale aj moj Hargrand je vyborny vaha 80g chut strašne zvlaštna ako by to ani nebola marhula ale nejaka zmeska marhule ananasu a bananu zvlaštna pekna vona koštovali ju aj iny zahradkari a boli milo... celý příspěvek >
Prepad plodov slivky, 7.7.2013
Ono je to Toptaste zasadena v 2010 na jesen už ma druhu urodu ale plody sa nejak nenalievaju aby boli gulatejšie ako na staršom stromku Toptaste.Vypadaju ako Valievka a pritom ma vlahy dost, čo ma trochu sklamala slivka Topfive ma male plody a je ich... celý příspěvek >
Spring blush, 7.7.2013
Sylred chutovo dory ale musi sa po obrani plodov strihat dost vyholuje.Vesna sladkost 21Brix nebičko v papulke majtesa zas za 2 tyždne.
Spring blush, 7.7.2013 Obsahuje fotku
Sylred nadherne dozrel ale Vesna je štavnatejšia a sladšia.
Prepad plodov slivky, 7.7.2013 Obsahuje fotku
Možno je to aj podpnikom na podpniku mirobalan to slivka Toptaste nerobi ale na podpniku wangenheim sa plody scvrknu zmodraju a opadnu.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 4.4.2013
To nema chybu Lukas.
Broskev na myrobalánu, 14.3.2013
S podpníkom Montclar mám špatné skúsenosti, momentálne najlepší podpník na ktorom vitálne rastú broskyne je GF-677. 
Odrůdy meruněk, 13.3.2013 Obsahuje fotku
Tsunami skusim zohnat tento rok dufam že sa mi to podary u nas sa zatial nikde nepredavala.Na slaborastucich podpnikoch mi odišiel po 5 rokoch Pinkot, Hargrand a počitam že odide aj Orange Red som hodne na tie podpniky naštvany radšej slivkovy alebo... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 12.3.2013
Zdravim pane Petr Tsunami som mal objednanu u vas Prodejstromku.cz pre velky zaujem sa mi neušla zato som tam kupil Tomkot.Hlavne sa snažim kupovat marhule na myrobalane na slaborastucich podpnikoch sa marhuliam u mna nedari preto radšej počkam a ked... celý příspěvek >
´Sterkmannova´ - zimní hvězda, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Je to polomaslovka.
Rumjanaja Zorka, 28.2.2013 Obsahuje fotku
Pani Monika Rumjanaja Zorka pan Jiri Kamiš z Českych Budejovic ju pestuje už 13 rokov o tomto velkoplodom mirobalane bolo pisane v časopise zahradkar č.11 pan Kamiš ju ma z Lehnic mam dojem že ju pestuje aj pan Vysloužil trochu špatne foto.
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 27.2.2013 Obsahuje fotku
K.viktoriu tiež mam roste bujne pod.myrobalan chutovo je vyborna štavnata zarodila prvy rok uvidim ako to bude dalej.Foto trochu neskoro vedšina plodov bola obrana.
Švestky v sezóně 2012, 25.2.2013 Obsahuje fotku
Ten nekolinasobny križenec altanovej renkloty sa vola Evička.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika