Příspěvky uživatele - 204.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2020, 27.2.2020
Postřik kuprikolem mám za sebou, teď bych chtěl ještě pojistit jeho aplikaci sírou. Je z nějakého důvodu Sulka lepší, než Kumulus? Ptám se hlavně proto, že Sulku nemám a Kumulus ano + chci jej použít i na padlí jabloně :-)
Rez hrušňová - bio ochrana, 26.1.2020
... pila a zlodějská kukla, ve které se vloupete ke všem sousedům v okruhu tak dvou kilometrů a vyřežete jim všechny rostliny podobné jalovcům Ne, vážně... Jinak to nejde. Žádný jalovec v okolí nemám, nevím, kde je zimní hostitel rzi, přesto... celý příspěvek >
Lza pěstovat melouny vertico, 11.1.2020 Obsahuje fotku
Ano, ale rozhodně počítejte s tím, že je budete muset podložit, protože stopka desetikilový meloun ve vzduchu rozhodně neudrží. Konkrétně tento na fotce nám spadnul i s podložkou, která nebyla dostatečně pevná.
Semena bahenního ibišku, 11.1.2020
Mám jen jednu barvu, ale v nabídce jich myslím mají více, na semena koexflor jsem jej kupoval cca 2 roky zpět.
Listopadový výsev zeleniny, 28.10.2019
Sulkou mořit musím, jinak mi do výsadby česnek vysaje vlnovník. Mám bohužel mizerné uskladňovací podmínky, a můžu dělat salta vzad, stejně mi ho napadne :/ To ale jen tak na okraj...
Listopadový výsev zeleniny, 27.10.2019
K česneku bych jen dodal, že Rovral nepoužívám nikdy, a pan Ing. Kozák na svém webu aktuálně lidem náhradu za Rovral také nedoporučuje, resp. cituji přímo jej "I při moření v Rovralu byla voda důležitější než vlastní chemie."
Listopadový výsev zeleniny, 26.10.2019
(pod)zimní výsev jsem zkoušel u mrkve a petržele cca 3 roky zpátky a to den před Štědrým dnem, čistě proto, že bylo teplo a na zahradu jsem se šel odreagovat. Z mrkve něco bylo, ale nemyslím, že by to byla až taková bomba. Sice klíčila dříve, než ta... celý příspěvek >
Jablečný ocet - rizika při výrobě, 26.10.2019
Upřímně - přesně ani nevím.  Jednou za čas jím okyseluji vodu několik dnů po sobě, dělal to tak už můj děda, od kterého to mám. Údajně to zabírá na střevní parazity, jestli je to pravda - to Vám neřeknu, ale o žádných problémech u slepic nevím;... celý příspěvek >
Jablečný ocet - rizika při výrobě, 26.10.2019
PS: Máte zkušenosti s trvanlivostí? Vydrží to do příští sezony třeba ve sklepě?
Jablečný ocet - rizika při výrobě, 26.10.2019
Nezměřím, proto se ptám, jestli z toho nehrozí nějaký průšvih. Jestli ne, je to super.
Jablečný ocet - rizika při výrobě, 26.10.2019
Dobrý den, zbylo mi dost ne úplně prvojakostních jablek, které se nebudou hodit na uskladnění a moštů i jinak zpracovaných jablek už máme dost. Napadlo mě vyrobit si jablečný ocet, protože jej používám nejen já, ale dávám jej i... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 19.10.2019
Plíseň se letos projevila naplno až začátkem září, ovšem nástup byl rychlý, protože jsem letos ani jednou nestříkal. Crimson crush vydržel bez stop cca o 3 týdny déle. Naposledy jsem sklízel před 10 dny (kvůli hlášeným mrazíkům) v době, kdy ostatní... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
pH mám z nějakého rozboru 6,9 mělo by tedy být v pořádku. Zálivka, pokud není přirozená - déšť, tak tu určitě nepřeháním, vody není nazbyt. Zalévám, ale ne nijak přehnaně.  Nemyslím si ani, že bych měl přehnaně dusíku (podle plevelů, ne zrovna... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
No, já nevím, pokud se na Wuxal vykašlu, tak mi hnijí rajčata, hlavně papriky. Musím přihnojovat každý týden. Zvláštní je, že to je záležitost posledních let, tedy aspoň si nepamatuju, že bych měl takové problémy v minulosti. Raději bych ale... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Rád vyzkouším. Pak ale upřímně přestávám chápat, proč se všeobecně a všude doporučuje Wuxal calcium, když pokud správně počítám 250ml lahvička Wuxalu je na 250 litrů postřiku - cena cca 100 Kč 2,5kg balení ledku váp. je na 2500 litrů postřiku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika