Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou ranou broskvoň, 24.3.2020 Obsahuje fotku
Springtime mě překvapila, pár otevřených květů bez známek poškození i po mrazu -8 st. a stromek bez jakékoliv ochrany. Balkonely na zahradě jsou na tom o poznání hůře a to jsem je přikryl. Tak to bude možná mrazuodolná volba. Jirka, Poděbrady
A je po meruňkách, 23.3.2020 Obsahuje fotku
Poděbrady -8, ale zakryté kvetoucí meruňky zatím vypadají OK. Jirka
A je po meruňkách, 19.3.2020
No... u nás v Poděbradech může letos z meruněk příjemně překvapit tak akorát Toptaste, Juna a možná Herman... Tsunami u mě kvete od pondělí. Jirka
A je po meruňkách, 5.3.2020
...bych se nebál, většina odrůd to snese. U nás jsou podobné teploty. Nejblíže ke květu má Tsunami, tak možná ta bude mít problém, ale jinak mě nestrašte.Jirka, Poděbrady
Rašení pod čočkou mobilu, 27.2.2020 Obsahuje fotku
Smutnej pohled na 27.února... Tsunami. Jirka, Poděbrady
Zahradnictví Spomyšl, 6.11.2019
Nechci se zastávat zah. Spomyšl, ale jen pár info.  mají největší výběr odrůd ovocných stromů v ČR, vezmou Vám telefon, kvalita stromků je v průměru velmi dobrá, po dvou letech jsem řešil letos reklamaci - záměnu odrůdy Farhial - Farbaly... bez... celý příspěvek >
Presenta, 17.10.2019
pro KUKY (3728) tak to máte asi jiný klon Presenty u ná s v teplé oblasti Poděbrad Presenta nikdy nedosáhla šťavnatosti plodů a to mám letos stále na stromě hezkých asi 20 plodů cca. 30g. Stromy dosáhnou na spodní vodu je cca. 1,5 m. A jedním... celý příspěvek >
Presenta, 14.10.2019
...její výhodou je pouze datum zrání. Mám pár plodů na stromě, ale chuťovka? Nemá štávu ani kyselinku, nejde moc od pecky a roste jak vrba. Jirka Poděbrady.
Slivoň Haganta, 30.9.2019
S Hagantou mám jinou zkušenost je sic velmi dobré chuti, ale průběžně propadává nezralá a monilie na ní řádí stejně jako na TOPHITU. Mám dva stromky na Myr. + Krymsk I. Jirka
Tophit, 29.9.2019
Tophit  = 100% monilie nic nezbylo již dva roky, ale jako strom je hezký, krásně roste má listy velké lesklé, tuhé jako Haganta. Ona u nás(Poděbrady) je na tom Haganta podobně. Tak alespoň někomu dělá radost. Letos ho vykopu... vyzkouším Amers.... celý příspěvek >
Toptaste, 18.9.2019
souhlasím... vévodí také mému TOP10...Toptaste... Č.Rodná, Hanita, Gabrovská, Herman, Bellamira, Haganta, Althanova, Zelená R., Bystrická, ...Jirka
Úroda meruněk 2019, 14.6.2019
Prosím o radu, kde se dá koupit v ČR odrůda meruňky Pricia. Jirka
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 13.5.2019
...to máte pravdu, ale není to bohužel jen o chuti. Zajímá mě růst, odolnost mrazu, padlí, praskání bobulí atd. a poměrně zásadním faktorem jak dlouho vydrží na keři. Je bezva, že je odrůda chutná, ale když začne měkknout za 5 dní po dozrání jako u... celý příspěvek >
Katinka, Hanita, nebo úplně jiná švestka?, 12.5.2019
tolik odrůd na Krymsku má snad jenom Hruška Velim, nebo máte jiný zdroj? Kromě Waz.r. mám všechny. Dobrou zkušenost mám... Katinka, Hanita u ostatních je vždy něco... doplňte to o Toptaste a ještě jednu Hanitu u mě plodí průměrně. Jirka PDY.
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 12.5.2019
...nic jiného než otestovat co se dá... v dané lokalitě a uvidíte za 10-15 let. Začal jsem s podobnou úvahou, že někdo něco doporučí a bude to OK. Nebylo- většinou. Již jsem vykopal cca. 30 odrůd... možná více.A neustále zkouším další. Časem si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika