Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
Hezký den, až na tu barevnost to reálné je, ale... všechny sloupovité jabloně jsem po několika letech odstranil. Vyzkoušel jsem: Gold Cats, Green Cats, Flamenco, Polka, Waltz, Red Springs, Goldlane, Moonlight, Cactus, Sonet nejlépe hodnotím chuť... celý příspěvek >
Nektarinka, 26.1.2018
Hezký den, nevím zda je vůbec možné nektarinku smysluplně pěstovat tímto způsobem při řezu na krátko jak je naznačeno. U Balkonel atd. možná ano, ale takto jsem řezat nektarinku ještě neviděl.Jirka
Podpníka VVA-1 KRYMSK najnovsie skusenosti, 21.1.2018
Hezký večer, měl jsem stejný problém Toptaste i Haganta na Krymsku1 byly chuťově výrazně horší než stejné odrůdy na myrobalánu. 2017 jsem mulčoval a kvalita totožná s myrbalánem tzn.výborná... asi voda vzhledem ke kořenovému systému, který je sice... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika