Zahradnictví Spomyšl



host - 234.248 (?)
6.11.2019 18:14

Nechci se zastávat zah. Spomyšl, ale jen pár info.  mají největší výběr odrůd ovocných stromů v ČR, vezmou Vám telefon, kvalita stromků je v průměru velmi dobrá, po dvou letech jsem řešil letos reklamaci - záměnu odrůdy Farhial - Farbaly... bez dohadování jsem dostal nový Farhial(alespoň na štítku), stromky dodávají dobře zabalené, funguje e-mailová komunikace. A to mě postačuje ke štěstí, hlavně když si vzpomenu na zah. Na Zázvorce a jim podobné zoufalce(vyzkoušejte něco reklamovat a nebo se tam vůbec dovolat) musím sdělit, že jsem nenarazil na lepšího prodejce ovocných stromků než je Spomyšl, stačí se tam třeba nyní zajet podívat.. Jirka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
      
host - 144.38 (?), 4.11.2019 6:52

Dobrý den. Evidentně víte, co všechno je třeba zlepšit. Založte tedy svoje vlastní zahradnictví i s e-schopem a pusťte se směle do podnikání. Pokud to budete dělat líp než naznačujete, tak zájem bude obrovský. Přeju hodně úspěchů. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.44 (?), 4.11.2019 19:19
Uvedené záhradníctvo nepoznám, ale sadil som teraz v októbri 9 nových stromkov a zopár záhradníctiev som obehal, takže poznatkov mám kopu. Stručne - sortiment veľmi dobrý (výber aj kvalita), ochota personálu tiež, ceny prijateľné, problémom je odbornosť - väčšinou sú tam 1-2 ľudia ktorí sa v tom naozaj vyznajú, ďalší sa už vyznajú menej alebo vôbec... Nejsou lidi. Mne to plány nepokazí, ale... V nemenovanom obchode som bol svedkom ako neskúsený pán kupoval marhuľu Tsunami na myrobaláne. Všetky informácie ktoré dostal boli nepravdivé ("je to úplná novinka, dozrieva v júli, nemusíte ju striekať, porastie slabo, bude to nízky stromček"...). Inak to bol krásny výpestok. Ja zásadne kupujem stromky osobným výberom, rozumiem však, že nie každý si môže dovoliť precestovať kvôli tomu autom okolo 200km a obetovať zopár sobôt. S príspevkom pána Stanislawa si dovolím nesúhlasiť - ak je niekto nespokojný s kvalitou chleba, tak nech si zriadi pekáreň? Vyjadriť svoju spokojnosť či nespokojnosť má právo každý, samozrejme otázkou je, do akej miery je jeho nespokojnosť oprávnená. Znovu opakujem - môj príspevok sa netýka záhradníctva Spomyšl. Veľmi dobre si uvedomujem, že prevádzkovať predajňu stromkov (nevraviac už o vlastnej škôlke) je náročné časovo, priestorovo, logisticky aj personálne a táto činnosť si zaslúži rešpekt (teraz nehovorím o vyslovených priekupníkoch). Každý kto nakupuje e-shopom si ale musí uvedomiť riziká s tým spojené. Predajcovia, ktorí svoju prácu nerobia na požadovanej úrovni, by to mali pocítiť na menšom záujme kupujúcich a tým na nižšom zisku. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.227 (?), 4.11.2019 19:51

Domnívám se, že kritický příspěvek pána byla spíše reakce na neochotu Spomyšlu vyřídit objednávku a to tak, že si pán chtěl objednat stromky a na druhý den si je vyzvednout. 

Stromky přichystat? Živě si dovedu představit, tento stromek nechci, tento je špatný, chci vyšší, nižší, chci jinou odrůdu, anebo zákazník vůbec nepřijede. Hromada zbytečné práce. Ani se nedivím, že to nedělají. P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.248 (?), 6.11.2019 18:14

Nechci se zastávat zah. Spomyšl, ale jen pár info.  mají největší výběr odrůd ovocných stromů v ČR, vezmou Vám telefon, kvalita stromků je v průměru velmi dobrá, po dvou letech jsem řešil letos reklamaci - záměnu odrůdy Farhial - Farbaly... bez dohadování jsem dostal nový Farhial(alespoň na štítku), stromky dodávají dobře zabalené, funguje e-mailová komunikace. A to mě postačuje ke štěstí, hlavně když si vzpomenu na zah. Na Zázvorce a jim podobné zoufalce(vyzkoušejte něco reklamovat a nebo se tam vůbec dovolat) musím sdělit, že jsem nenarazil na lepšího prodejce ovocných stromků než je Spomyšl, stačí se tam třeba nyní zajet podívat.. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 43.56 (?), 6.11.2019 21:29
Letos jsem u nich poprvé objednal. Blahovu renetu a Beforest, obé na MM106. Tyto odrůdy a zvláště na této podnoži jinde nenabízí. Stromky přišly pěkně zabalené, kořeny slušné. Za mě spokojenost. Jen doufám, že odrůdy souhlasí ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.137 (?), 23.4.2020 10:28

Ovocné stromy dodávají ve formě špičáku tak pozor na to. Telefonicky jsem je poprosil, zdali by tuto informaci nemohli uvádět v popisu, ale paní mě vyprala jak měsíc nošený prádlo. Prej to maj někde v podmínkách. Podmínky jsem četl a nenašel jsem že ovocné stromy jsou pouze jako špičáky. Kupoval bych jedině osobně. Z eshopu kupujete zajíce v pytli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 3.155 (?), 23.4.2020 10:34

Mají to napsané v "Nejčastější otázky a odpovědi".

U prostokořenných stromků a drobného prostokořenného ovoce zasíláme jednoleté výpěstky. U prostokořenných stromků se jedná o špičák nebo špičák s obrostem, ze kterého si snadno vypěstujete požadovaný tvar. Pokud se jedná o jiné tvary (zákrsek, čtvrtkmen, vysokokmen), toto je v popisku vždy uvedeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 212.49 (?), 21.5.2020 9:55

Na jaře koupené granátové jablka ze Spomyšle neraší sad, dřevo je zelené živé, Mollar elche neraší vůbec, Acco trochu narašil a stojí, Wonderfull narašil a již zasychá. Byly sázeny hned po vybalení a silně zastřiženy na 1-2 pahýly. Řízek který jsem zapíchnul do květináče k nim už má lístky a roste, zakže je chyba v kořenech, jsou mrtvé, i když při převzetí byly ve foii vlhké a vypadaly dobře. Jak se vám ujaly granátovníky ze Spomyšle? MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 22.5.2020 16:54

Dobrý den. Navštívil jsem minulý týden zahradnictví Spomyšl. Zjistil jsem dávno známou věc, že je totiž velký rozdíl nakupovat přes e-shop a nakupovat přímo v prodejně. Dokonce je možné koupit takto pozdě prostokořený ovocný stromek, který je sice už hodně zelený, ale po převozu, který netrvá několik dní, ale několik hodin, je možné takový stromek ještě úspěšně zasadit, aniž by zkolaboval. Zajímám se hlavně o broskvoně a nektarinky a můžu říct, že oproti e-shopu tam měli parádní stromky. Ceny jsou ovšem leckdy taky "parádní". A to prodej prostokořených stromků pravděpodobně končil ještě týž den, kdy jsem tam byl (alespoň to tak vypadalo). 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.1 (?), 23.5.2020 12:14

To je mozne, chtel jsem tam zajet nekdy kolem velikonoc, ale to meli kvuli epidemii zavreno. Jen e-shop a platba predem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika