Příspěvky uživatele - 218.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 16.12.2018
To brioso mi docela chutná, nezkoušel jste ho někdo pěstovat, jakou má doma chuť.
Uzení klobás studeným kouřem, 19.11.2018
Funguje to i bez kultur jenom s cukrem apod. Dokonce i bez uzení. Stačí naplnit a pověsit do špajzu při těch teplotách. To prokvašení všichni uvádějí týden a vyšší, tak dlouho nevydržím a mám radši měkkčí klobásy.
Uzení klobás studeným kouřem, 18.11.2018
Jinak nechávám v udírně i s uzením 24hod, pak uskadnim doma při pokojové teplotě 2-3dny pak konzumuji, pro jistotu následně dávám do lednice a vydrží několik měsíců, zapomenutá. Dneska se dají sehnat startovací kultury s bakteriema, které se o... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 18.11.2018 Obsahuje fotku
U studeného uzení je nejdůležitější udržet teplotu kvašení, aby maso vykvasilo a nestalo se závadným, při kvašení dochází k snížení PH a zlikvidování škodlivých bakterií. Barva a vůně jsou druhořadé. Teplota kvašení je stejná jako u všeho ostatního.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 31.10.2018
Myslím, že jsem je viděl v globálním marketu za nehorázný peníze.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Vaše myšlenkové pochody jsou mi záhadou, to jste si mysleli, že mám ty rajčata na obdélníků 8,5m2 a sklízím je dronem nebo co. Nečekal jsem příliš, ale toto překonává má očekávání. 
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018 Obsahuje fotku
Na těch fotkách jsou různé palety. Tady máte mapu, můžete počítat.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018 Obsahuje fotku
Pro Tomáše. 
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 29.9.2018
Jedna pani povídala, s tím vaším pěstováním tak akorát 200kg rajčat v akci v Kauflandu. 
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 28.9.2018
Na ohrádce z palety 0,8x1,2=1m2 mám 12ks. Je to hodně, cherry to zvládají dobře, větší už hůře a některé se neprosadí, jiným to nevadí ani na dva výhony, musím pravidelně hnojit - 1x týdně krystalonem. Měl jsem dost keříčkových, ty jsou v pohodě i... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 11.9.2018
Mě rajčata taky popraskala, většina, ale ne vodou, ale chladem v noci.
Jak utlumit zrání rajčat ve skleníku?, 22.8.2018
Otrhejte jim listy, letos je vážně divný rok.
Rajčata 2018/2, 20.8.2018
Stupické má "bramborový" list, najděte si někde obrázky a není co řešit.
Rajčata 2018/2, 19.8.2018
A co bramborový list, je přítomen?
Rajčata 2018/2, 19.8.2018
Vy budete nejspíš nějaký ten profík co otáčí sklenice při zavařování, takový ten \"Ze zálohy\" ne? Nevidím Váš názor. Jinak ta fotka stojí za nic takže se nedá poznat jestli je barva oranž. jako nezralé stupické nebo je to oranžová oranž.rajčete.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika