Rajčata 2018/2



Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?)
19.8.2018 18:36

Vy budete nejspíš nějaký ten profík co otáčí sklenice při zavařování, takový ten \"Ze zálohy\" ne? Nevidím Váš názor. Jinak ta fotka stojí za nic takže se nedá poznat jestli je barva oranž. jako nezralé stupické nebo je to oranžová oranž.rajčete. Podle tvaru, odpovídá stupickému, takže logický závěr, Vy profesionální názore \"záměno\".

Jinak děkuji za uznání, začínám být slavný a profesionál, tak to uvedu na správnou míru, jsem amatér co hledá info na internetu a používá logiku, toť vše.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
            
Teta Jana - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (289) - 148.29 (?), 16.8.2018 15:41

Já se domnívám, že rajčata jsou "uvařená".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.205 (?), 19.8.2018 14:41

Zdravím,

prosím o pomoc, kromě jiných jsem zkušebně vysadil na záhon i Stupické skleníkové - rostlina je cca polovoční velikosti (než např. Start S F1, Stupické polní rané...) a má obří oranžové plody. Je to tak správně, nebo se někde stala chyba?

Děkuji za informaci.

Jarda


"Stupické skleníkové"?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?), 19.8.2018 17:42

Asi se uvařili(dozráli) dřív než stačili vybarvit, sklidil jsem oranžové Garmošky, protože už byli měkké jak máslo a po rozkrojení jsou uvnitř tmavě rudé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.63 (?), 19.8.2018 18:20

Stupické polní rané je rajče a ne kukuřice, která je po uvaření oranžová. Vaše odpovědi jsou stále více a více profesionálnější, ale i tak se záměna odrůdy dá okecat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?), 19.8.2018 18:36

Vy budete nejspíš nějaký ten profík co otáčí sklenice při zavařování, takový ten "Ze zálohy" ne? Nevidím Váš názor. Jinak ta fotka stojí za nic takže se nedá poznat jestli je barva oranž. jako nezralé stupické nebo je to oranžová oranž.rajčete. Podle tvaru, odpovídá stupickému, takže logický závěr, Vy profesionální názore "záměno".

Jinak děkuji za uznání, začínám být slavný a profesionál, tak to uvedu na správnou míru, jsem amatér co hledá info na internetu a používá logiku, toť vše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 187.63 (?), 19.8.2018 19:15

Nevím sice jakou souvislost mají zavařovací sklenice s původním dotazem, ale nejspíše tady bude někdo barvoslepí. A pokud takto vypadá stupické skleníkové, tak se asi opravdu začnu věnovat tomu otáčení sklenic při zavařování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?), 19.8.2018 19:34

A co bramborový list, je přítomen?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.205 (?), 19.8.2018 23:08

Brambory v okolí nikde nejsou, listy rajčat mají jen slabou svinutku. Jak vypadají upečená rajčata vím, ale to není tento příklad.

Posílám fotku rostlin z 6.8., okolní rostliny jsou v pořádku, vypadá to na záměnu odrůd, ale kde?

Semena Stupické skleníkové jsem koupil v originálním balení od Seva Moravia (šarže s expirací 12/2020), doma nemám žádná semena obřích rajčat, takže u mě by k záměně nemohlo dojít. Zbývá Seva, což lze logicky vyloučit, protože žluté obří nemají v sortimentu.

Takže babo raď, díky za každý nápad.

Jarda


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?), 20.8.2018 3:55

Stupické má "bramborový" list, najděte si někde obrázky a není co řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
ivan z okénka - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (800) - 184.133 (?), 20.8.2018 8:07

Stupické skleníkové má plody asi jako to polní, i barvou. Když si na něj vzpomenu, byl ho plný skleník a plodů pomálu. Kvetlo řídce, snad v každém třetím či čtvrtém patře listů. Vypadá to jako by Seva Moravia otevírala konzervy se semeny, která jinde likvidují.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika