Příspěvky uživatele - 218.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzeni ryb, 25.5.2019
Určitě opláchnout a ze začátku lehce sušit, aby jste je neuvařil, musí ae zbavit vody proto asi neomývá.
Rajčata 2019/2, 29.4.2019
Tyto zápasy s přírodou se Vám nikdy nevyplatí, to si může dovolit člověk co má čas a peníze a vysledek taky asi nebude 100%. Cesta a pravda bude, jako vždy, někde uprostřed.
Odcházení jahod, 26.4.2019
Takto mi zavlažují moje květináče - 2x knot. Nejnovější moje teoreie je, že jsem ty jahody uvařil na sluníčku, sazenice které zůstaly na parapetu uvnitř balkonu jsou OK, při přesazování mě hlína hřála do rukou a také ty první sazenice nebyli... celý příspěvek >
Co je to za prunus?, 25.4.2019
Jestli roste-"Roste bujně, metlovitě, habitus keře je poměrně nepravidelný, větve jsou vystoupavé." může to být Prunus triloba. citace wiki
Rajčata - plíseň?, 24.4.2019
Může to být jenom od slunce, z místnosti se dostali na přímé slunce, nechte je být, uvidíte později jak se jim bude dařit.
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019
Pokud to není vlhkostí tak možná nejsou ještě dost silné a plod neuživý. Mě se neopýlili ty co se dotýkali strečky.
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019 Obsahuje fotku
Loni jsem začal 15.4., myslím, že bylo podobně, záhony jsem omotal strečkou, ale spíš jsem uškodil, protože květy zvlhli a neopýlili se.
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019
V pátek 19.4.19 se chystám vysadit všechny rajčata ven, co si o tom myslíte? 
Usychající sazeničky rajčat - prosím o radu, 16.4.2019
Takto přesně odešli moje jahody v samozavlažovacích květináčích, nějaká plíseň nebo co, u jahod jsem tipoval fytosporu u rajčat nějaká obdoba, moc teplo a vlhko, ty taplety to potvrzují, jsou moc vlhké a asi jste je měl někde blízko okno.
Odcházení jahod, 9.4.2019
Několik let používané zeminy, (rajčata, papriky). Bez plísně. Rozřízl jsem srdíčko a byli tam hnědé skvrny a celé bylo do červena/hněda.
Odcházení jahod, 9.4.2019
Kde se ty choroby berou?
Odcházení jahod, 9.4.2019 Obsahuje fotku
Koupil jsem ve Vraňanech sazenice: Evie2, Selva, Korona, Karmen cca 60 sazenic, asi 30% mi jich odešlo, asi phytospora. Dokážete někdo poradit? Aliette nemůžu nikde sehnat, zkusil jsem Ridomil i když je na jahody zakázaný, ale asi bez výsledku, mám... celý příspěvek >
Habanero Orange, 21.3.2019
I 14 dní, chtějí větší teplo, loni jsem dělal chilli a nejlépe klíčili semena z čerstvých plodů. 
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Ha, ha tak to vypadá na prvomájový kečup, nazval bych to zimní pěstování rajčat s pozdní jarní sklizní. Určitě dejte vědět kdy bude první sklizené rajče. Jinak ty rajský vypadají skvěle. 
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 16.1.2019
Dík za reakci, zkusím trefit nějakou dobrou várku a asi vyzkouším.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika