Příspěvky uživatele - 218.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Rajčata mám max 20cm hluboko a protože jsou přerostlé a vytažené tak je dávám naležato, nechám jen horních pár listů asi tak 3. Vyvýšené záhony mám vysoké na bočnici z palet tj. 25cm.
Uzení domácích klobás, 17.7.2019
Na maso stačí 70°C, musí být prohřátý celý objem, proto se strkají do masa teploměry. 70° by mělo zahubit vše škodlivé, kromě botulinu, to nezahubí ani vaření. To několika hodinové vaření je zbytečné.
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019
Pravděpodobně sviluška, mám jí na balkoně taky, jediné co trochu funguje je obden sprchovat postřikovačem, Zkuste postřikovačem orosit ty žluté listy jestli se neobjeví pavučinky.
Praskly kminek kerickovych rajcat, 14.7.2019
Pokud je tam kousek spojení tak to pomalu dozraje, jestli je to úplně oddělené dojdou ty rajčata jenom z toho zeleného. Ale je to skoro jako odtrhnout zelené a nechat dojít, není to ono. Spojte to k sobě a něčím omotejte.
Melouny 2019, 14.7.2019
+ to co u vodních, uschlá stopka a spirálka, myslím, že jsem to viděl na ytb. Cantaloupe - When to Harvest - July 2011
Listy rajčat, 14.7.2019
Když hnojí kristalonem gold tak má kompletní hnojivo, nepotřebuje nějaký stupidní dolomit s hořčíkem.
Listy rajčat, 13.7.2019
Toto mám každý rok na konci sezony skoro u všech rajčat na spodních listech, oproti plísni je toto "kopřivka" neléčím, ostřihám, hotovo, pokud to máte na spodních listech tak si myslím, že to nějaké hnojení už nezachrání.
Copak těm paprikám asi je?, 27.6.2019
Žluté listy jsou z přelití, moc vody, v tomto počasí se z toho lehce vylížou sice budou zpožděné, ale přežijí, zkusil bych pár dnů nezalívat dokud nebudou vadnout - třeba, hrábněte do hlíny jestli mají vláhu, a hnojil bych 1 týdně jen na list.
Rajčata - osychání listů, 24.6.2019
Jj, to vypadá na plíseň, včera jsem u 2 rajčat zaznamenal první pár flíčků asi začnu s postřikem. Nevíte někdo jestli když rozdělám Dithane ho můžu používat delší dobu?
Jahoda Allegro, 14.6.2019
Zkouším na balkoně, tam je to tragédie, odcházejí jedna za druhou, moc teplo nebo co. Na zahradě průměrnou, tam se jim docela daří i když, jak už jsem tady četl, jedna sazenice malá a druhá velká, ale ochutnal jsem, nejlepší jahody jsou ty co mi loni... celý příspěvek >
Jahoda Allegro, 14.6.2019
nejdřív poslat jednu pak přidávat další, je to debilní forum, myslím jako systém
Rajčata 2019/2, 14.6.2019
"zdání klame" možná pozdě dorazil hmyz, mám taky rostliny venku od 15.4. přežili mráz, protože byli za rohem schované, jsou vzrostlé a silné, ale stejně..., nevím.
Rajčata 2019/2, 13.6.2019
Jsem z druhého konce "světa" a mám to na chlup stejné, první vijany z 50% opadané, připisuji to počasí a síle rostlin, podle mě jsou jednoduše slabé.
Rajčata ve tvaru srdce, 13.6.2019
Šlo mi o relevantní informace a neodolal jsem rýpnutí u někoho kdo v květnu sklízí třešně a nestíhá sklízet jahody. Jednoduše jsem nasr...
Rajčata ve tvaru srdce, 13.6.2019
Včera jsem koukal na loňské fotky, touto dobou jsem měl již dorostlé zelené plody, letos díky nejstudenejšímu květnu za posledních 30let, moje rajčata teprve kvetou, vaše fotky mi připadají jako z jiné planety. Jak je to u vás? Tedy kromě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika