Příspěvky uživatele - 90.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za škůdce na slivoních?, 11.8.2016
Děkuji za tip. Pokud jsou to opravdu ony, čím škodí? Jen se navrtají do plodu, nebo tam kladou i nějaká vajíčka? Děkuji.
Co je to za škůdce na slivoních?, 5.8.2016
Zdravím všechny odborníky i nadšené laiky a prosím o radu. Co je to za škůdce. Velikost cca 5x2mm, zbarvení béžová až oranžová s křížovou kresbou. Našel jsem ho teď na špendlících, trnkách i rynglotech? Je jakoby hlavičkou zakouslý v plodu,... celý příspěvek >
Plody na mladých stromcích, 24.4.2016
Dobrý den, chci se zeptat, loni zasazené meruňky a slivoně mi hojně kvetou, očekávám na nich první plody. Můžu tyto nechat dozrát, nebo je lépe je otrhat, aby se mladý stromek nějak nevyčerpal?? Děkuji.
Poškozený kmen jabloně, 9.8.2015
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, tak se připojuji se svým příspěvkem tady. Mám několik stromů, konkrétně slivoní letos vysazených. Mají poškozenou kůru od lesní zvěře. Rány jsem zatřel latexem a kmínky opatřil ochranou proti okusu. Nicméně... celý příspěvek >
Cukernatost ovoce, 4.8.2015
Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, nicméně mě odpověď velmi zajímá s ohledem na následné zpracování ovoce na kvas. Co má nejvetší vliv na cukernatost ovoce (teplota, sluneční záření, zálivka, něco jiného)?? Dotaz platí obecně pro meruňky a... celý příspěvek >
Opylovač, 19.7.2015
Pane Vysloužile, děkuji za vyjasnění. Ještě pro upřesnění na kolik stromů stačí 1 opylovač? Děkuji.
Opylovač, 18.7.2015
Dobrý den, prosím o radu. V jaké maximální vzdálenosti od cizosprašného stromu by měl být vysazen opylovač, aby dostatečně plnil svou fuknci? A dále cca na kolik stromů stačí 1 opylovač? Konkrétně chci pro slivoň Tipalu vysadit Hanitu a... celý příspěvek >
Jak zachránit usychající durancii?, 30.6.2015
nene, střechu nikdo nenatíral...
Jak zachránit usychající durancii?, 29.6.2015 Obsahuje fotku
Připojuji ještě tdy foto, nicméně dle mě to má strom bohužel zpečetěné... Jen doplním, že protože na můj dotaz dlouho nikdo nereagoval, tak jsem asi před týdnem odřezal celé kosterní větve, na kterých jsem původně větve jen zkrátil..ale jelikož strom... celý příspěvek >
Jak zachránit usychající durancii?, 28.6.2015
Takže myslíte, že příčina je v krácením samotném, než až tolik v tom, že byla krácena až po odkvětu??
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 21.6.2015
Děkuji za pozitivní reakci, ač sebekrititk, dal jste mi pozitivní impuls;-)
Jak zachránit usychající durancii?, 19.6.2015
Zdravím všechny odborníky i fanoušky sadaře. Prosím o radu. Při získávání zkušeností se zmlacovacím řezem jsem asi před měsícem provedl řez a zřejmě až příliš razantně a obávám se, že strom začíná usychat. Jedná se o 8-letou durancii. Zkrátil... celý příspěvek >
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 18.5.2015
a prosvětlením rozumíte zrušit ty 2 terminály, co tam vidíte, a nechat 3-5 kosterních větví, nebo kde ještě prosvětlit? já měl zato, že teď je tam světla až až...
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 18.5.2015
rozvětvení v bázi koruny je rozvětvení od kmenu?
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 18.5.2015
a já měl za to, že spodní část vnitřku koruny má být prázdná a v horních partiích můžu zahustit korunu i do středu... taky špatně? jinak špatný počet "kosterních" větví uznávám  jinak asi před týdnem jsem boční letorosty a letorosty v horní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika