Příspěvky uživatele - 90.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez trnky - obecná zásada na konkrétním případu, 26.4.2017
To znamená obecně, pokud by větev nižšího řádu vyrůstající z kosterní větve (např. ta má v červeném) měla větší délku než kosterní (byla více vodorovná) a kosterní byla sice kratší na délku ale sklonem by výškově přesahovala větev v červeném, pak je... celý příspěvek >
Řez trnky - obecná zásada na konkrétním případu, 26.4.2017
ano zkoušel, ale i tak si nejsem jist, zda-li jsem pochopil správně. V mém případě tomu rozumím tak, pokud by se červeně zakroužkovaná větev stala více dominantní (více by přerůstala do délky) než kosterní větev ze které vyrůstá, tak tato kosterní... celý příspěvek >
Řez trnky - obecná zásada na konkrétním případu, 26.4.2017
Děkuji za vysvětlení, nicméně tady zase já nerozumím apikální dominanci. Můžete prosím vyvětlit na mém příkladu s červeně zakroužkovanou vetví. Děkuji.
Postřik na pilatku, 26.4.2017
Četl na některém ze zdejších fór, ale jsem rád, že to není pravda.
Postřik na pilatku, 26.4.2017
Také jsem stříkal Calypsem, už minulý týden, ale cca 17h poté vydatně 2-3h pršelo. Přitom jsem četl, že by nemělo pršet 24h po postřiku. Bude to mít zásadní vliv na účinnost postřiku, nebo 17h poté je ještě vcelku ok a je to účinnost může lehce... celý příspěvek >
Řez trnky - obecná zásada na konkrétním případu, 26.4.2017
Sdílím Váš názor, jen všude kolem slýchám a čtu 3-5 kosterních větví a následná podřízenost větví nižších řádů a přes to nejede vlak. Tak jsem chtěl vědět, co by tedy mohl být za skutečný problém? ;-) Sadař
Řez trnky - obecná zásada na konkrétním případu, 26.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravím vás, dovolil jsem si založit nové vlákno, aby můj dotaz nezanikl na některém z mnoha podobných, nicméně můj dotaz se týká spíše řezu obecně, než řezu na konkrétním stromku na přiložených fotografiích. Přikládám fotografie stromu s... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 18.4.2017
Také zvažuji zda stříkat vzhledem k očekávaným mrazíkům. Je nějaká minimální teplota pro účinný postřik Calypsem? Děkuji.
Co je to za škůdce na slivoních?, 14.8.2016 Obsahuje fotku
další foto
Co je to za škůdce na slivoních?, 14.8.2016 Obsahuje fotku
tak jsem sehnal jiný foťák, snad z těchto foto něco poznáte...
Podpora plodnosti, 14.8.2016
pokud se tedy, ale rozhodnu zaškrtit drátem, které větve a na jak dlouho? Díky
Co je to za škůdce na slivoních?, 12.8.2016 Obsahuje fotku
Přikládám foto, ale kvalita je taková jaká je, protože foťák je na 3 věci, takže nevím jestli vám to pomůže...
Podpora plodnosti, 11.8.2016
8 let... mám 3 stromy, všechny na stejném místě a ve stejném stavu... ten co jsem nejméně stříhal již zaplodil... takže usuzuji, že ostatní 2 zatím neplodí, kvůli nadměrnému a i špatnému střihu...
Podpora plodnosti, 11.8.2016
Strom už má 8 let a plodnost jsem určitě oddálil nadměrným a špatným střihem... Letos jsem provedl poslední provětlení a teď už jen čekám...
Podpora plodnosti, 11.8.2016
Zdravím vás, chci požádat o radu ohledně podpory plodnosti. Konkrétně se jedná o špendlík. Někde v diskusi jsem četl, že pomůže zaškrtit drátem. Chci se zeptat kde zaškrtit, kosterní větve, kmen? A jak hluboku drát zařezat do dřeva? A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika