Příspěvky uživatele - 132.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vavřín, 19.9.2007
Děkuji za rady a budu se snažit, aby mi nějaký rok vydržel. Používáte v kuchyni listy jako koření nebo i na čaj - prý působí proti vysokému tlaku, nebo na to musí být nějaký jiný? 
vavřín, 18.9.2007
Na jaře jsem si koupila sazenici vavřínu, celé léto byla v květníku v polostínu pod stromem. Sice moc nevyrostl - ze tří výhonků trochu jeden, zajímalo by mě co mám dělat přes zimu, jestli mám ten jeden výhonek zastřihnout aby vznikal pravidelný... celý příspěvek >
kroucená líska, 18.9.2007
Dobrý večer všem, mám na zahrádce, neodborně řečeno kroucenou lísku cca 8 roků. Zatím měla většinou smůlu /a s ní i já/ že se o ní postaral náš půlmetrákový pejsek, který ulámal větvičky. Poslední dva roky teprve začala zahušťovat, ale takovým... celý příspěvek >
maliny a ostružiny, 16.9.2007
Chtěli bychom zkusit maliník i ostružinu, ale vzhledem k tomu,že máme malou zahrádku chtěli bychom od každého jednu sazenici /zatím nevíme jaké odrůdy/ a náš dotaz zní - jsouoba keře samosprašné nebo musí mít opylovače? Mohl by nám někdo doporučit... celý příspěvek >
Tulipány, 15.9.2007
Dotaz na všechny, kteří budou mít chuť odpovědět - existují tulipány, které jsou vhodné ke zplanění, to znamená, že se nemusí vůbec vyndavat a přesto každý rok kvetou? Díky
kanadské borůvky - klikva, 15.9.2007
Zdravím všechny a prosím o radu - je možné pěstovat mezi kanads. borůvkami klikvu? Nebo chtějí rozdílné podmínky? Jsem úplný nováček a proto se obracím na Radu zkušenějších. Děkuju
Neznámá neopadavá trvalkla?, 15.9.2007
Kde se dá koupit, abych měla jistotu, že jde opravdu o tuto neopadavou třezalku, kterou potřebuji do stínu? Dík
polostín, 15.9.2007
Poradí mi někdo jaké  trvalky bych měla dát na menší záhonek na který svítí sluníčko pouze do cca 12-13 hodin. Druhá prosba je - jaké mělce kořenící případně půdokryvné trvalky zasadit do polostínu ke zdi domku? Děkuji za rady.
nákup růží, 15.9.2007
Ví někdo a poradí kde sehnat růže Ruskin, Red carousel a Zorja Mičurina-líbí se mi v katalogu a nemám nejmenší tušení kde bych je koupila. Díky
Schisandra, 15.9.2007
Přidávám se k této prosbě - na jaře jsem si koupila sazenici, snažila jsem se jí udělat co nejlepší podmínky dle svého nejlepšího vědomí a svědomí - do země jsem pod ní zakopala nádobu, aby držela vodu protože máme hodně písčitou a suchou zem a... celý příspěvek >
nároky růží, 10.9.2007
Může mi někdo upřesnit nároky a náchylnost k nemocem u těchto růží-Grafin Sonja, Leander, Abigaile, Golden Monica, Heidekonigin a Colette? S růžemi začínám a tyto se mi líbí barevně, ale nevím s čím mám při jejich pořízení počítat. Děkuji za každou... celý příspěvek >
voňavá popínavá růže, 10.9.2007
Existuje dvoubarevná voňavá růže popínavá nebo alespoň 150-180 cm vysoká, která by přivítala návštěvníka u vchodu do domku?
voňavá popínavá růže, 6.9.2007
Prosím poraďte popínavou a pokud možno hodně voňavou růži, která kvete až do podzimu - mimo červené, tu mám a chtěla bych jí doplnit jinou. Dík
množení lísky, 6.9.2007
Prosím, můžete upřesnit jakým způsobem a kdy řízkovat - jestli ze starších nebo letošních neodborně řečeno větviček. A můžu se o to pokusit přes zimu doma? Díky
množení lísky, 5.9.2007
Jak se dá rozmnožit líska, když nemám možnost odkopku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika