Příspěvky uživatele - 132.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
množení rododendronu, 18.5.2008
Zajímá mě, jestli je možné rododendron rozmnožit pouhým odstřižením větvičky, pomocí stimulátoru přímo na záhonu nebo v květináči. Nebo je to jenom moje mylná představa?
doporučení vinné révy, 14.5.2008
Díky, jste opravdu moc hodný, ale snad vás neotrávím další otázkou-jdou všechny odrůdy pěstovat jako keř i jako popínavky na stěnu cca 2m až 3m nebo má každá odrůda i v tomto směru své specifikum. Předem děkuji V.
doporučení vinné révy, 13.5.2008
Děkuji za odpověď, ale vůbec nevím co znamená interspecifické odrůdy, a mohu požádat o radu které odrůdy byste doporučil pro oblast kterou jsem uvedla výše. Díky V.
doporučení vinné révy, 12.5.2008
Jsem začátečnice v pěstování vinné révy-prosím o radu kterou odrůdu vybrat, protože plody mají být pouze k jídlu /hlavně pro vnoučky/, podmínky jsou celkem dobré-polabská nížina, jihovýchodní a jižní strana, bohužel hlavně písčitá zem. Jde mi o... celý příspěvek >
Schisandra, 5.5.2008
K tomu abych měla solidní úrodu stačí jedna sazenice nebo jich musím zasadit víc? Mám málo místa-je možné sesadit 2 sazenice do jednoho místa? Díky 
rakytník - vzdálenost, 4.5.2008
Chtěla bych si zasadit rakytník -z diskuze jsem se dozvěděla, že: - musím mít samici a samce - zasadit ho pokud možno do uctivé vzdálenosti od květinové zahrádky - je zdraví prospěšný ale mě by ještě zajímalo zda je možné koupit naroubované... celý příspěvek >
rakytník, 4.5.2008
Připravuju se k pěstování rakytníku, ale může někdo poradit jakou největší vzdálenost mezi sebou zvládne samec a samice, aby byly plody?
řez rododendronu, 3.5.2008
Mám asi 7 roků rododendron, který každý rok nádherně kvete /téměř nejsou vidět listy/, ale nyní začínám mít problém s tím, že docela slušně roste do šířky i výšky a já bych ho ráda udržela nižší. Chtěla bych ho udržet ve výšce cca do 1 m řezem,... celý příspěvek >
tráva ve stínu, 23.4.2008
Prosím, kterou okrasnou trávu zasadit do stínu-sluníčko pouze chvilku r a to ranní-cca tak 1 m vysokou, ale může být i vyšší, ale hlavně zimovzdornou. Díky 
polední slunce, 13.4.2008
Díky za radu-ale můžu poprosit o podrobnější popis a poku má, i český název-abych věděla co mám poptávat. Ještě jednou díky
polední slunce, 13.4.2008
Dobrý večer, poradí někdo jakou  stálezelenou popínavku na dřevěnou mříž na místo, kde mimo poledne, kdy tam svítí polední slunce, je polostín a odpoledne stín. když pokvete budu ještě raději. Díky    Venda
Abraham Darby, 2.4.2008
Děkuji, ale mě spíš zajímají zkušenosti jednotlivých pěstitelů, jejich spokojenost s touto růží. Dík
Abraham Darby, 1.4.2008
Prosím, má někdo zkušenost s touto anglickou růží? Děkuji
růže do stromu, 21.9.2007
Má někdo zkušenosti s pěstováním růže tak zvaně do stromu? Pokud ano, prosím o radu-chtěla bych jí zasadit u ořešáku, který budeme postupně likvidovat /má duté větve/, a nevím jestli kořeny ořešáku nezničí růži.
bohyška, 21.9.2007
Nevím, jestli si můžu dovolit přesadit bohyšku v současné době bez riziky její likvidace. Prosím o radu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika