Příspěvky uživatele - 132.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
postřik na padlí, černou skvrnitost a rez růží, 13.6.2008
Tak jsem sáhla po správném postřiku, ale nevím co s tím udělal ten dnešní dešť - provedeno včera. Je jistější opakovat postřik hned, nebo počkat. Dík
slepici trus, 10.6.2008
To že slepičince obsahují dusík jsem se dočetla, nyní mám ještě dotaz jestli obsahují i draslík a forfor v potřebném množství, nebo je potřeba doplňovat tyto látky ještě mimo. Dík
chlubím se, 10.6.2008
A funguje to jenom na mšice, nebo i na padlí a skvrnitost? Potom by to byla bomba na patentování. Ale pokud to funguje, tak to také vyzkouším. V.
Plody předčasně opadávají, 9.6.2008
Prosím co je "meruňková půda" -  máme podobný problém. Strom má pouze několik plodů, ale ty buďto opadávají nebo plesniví už na stromě. Dík
černá skvrnitost na růžích, 9.6.2008
Tak těch růží je už 5, a to u jedné jsem už musela /polyantka/ ostříhat polovinu výhonů. Protože až dosud jsem podobné problémy neměla, tak nemám doma žádnou zásobu postřiků-snad to do zítřka zbytek přežije bez větší úhony. Doporučuji všem důkladnou... celý příspěvek >
Zkroucené listy u švestky, plody zároveň se začínajícím kvetením, 9.6.2008
Prosím, může mi někdo vysvětlit co se děje s naší švestkou /název nevím, vím jen že to není domácí, a že má větší plody, které nemají dlouhou dobu skladovatelnosti-chuťově výborná, není to slíva/. Už druhý týden nově nakvétá přesto, že má docela... celý příspěvek >
černá skvrnitost na růžích, 9.6.2008
Prosím o radu, kerý z těchto přípravků se dá použít i proti padlí /nerada bych růže "přechemizovala"/. Zatím jsem zjistila počáteční skvrnitost na dvou růžích ze třiceti, padlí nikde, ale vzhledem k tomu, co se letos děje, kdy je napadeno... celý příspěvek >
Muchovník, 1.6.2008
Jaký životní prostor potřebuje muchovník, poroste a bude rodit i v polostínu, nebo potřebuje plné slunce. Zvládne hodně písčitou a suchou zem? Děkuji
Abraham Darby, 1.6.2008
Díky-popínavou z ní udělám řezem, nebo je to jiná odrůda. Dík
betonový truhlík, 29.5.2008
díky, zkusím-kamínky jsem vlasnoručně nasbírala na břehu Labe-některé jsou i větší, které bych chtěla dát na horní lem truhlíku, případně položit i na zeminu.
betonový truhlík, 29.5.2008
Jako pokračování terasy jsme vytvořili betonový truhlík, který bych nyní chtěla vylepšit obkladem z říčných kamínků-oblázků. Problém je v tom, že nevím jak je "nalepit", poradí někdo? děkuji
indiánský penicilín, 27.5.2008
Gaultheria-prý. Takže prosím, prosím moc, o podrobné rady-pokud má někdo zkušenosti. Dík
"indiánský penicilín", 26.5.2008
Zajímají mě názory těch, kteří s tímto keříkem mají nějaké zkušenosti-to znamená, jak pěstovat, jestli je mrazuvzdorný nebo na zimu úklid do vhodnějších prostor, jaký životní prostor vyžaduje, jak je vysoký atd., prostě všechno. Děkuji  
kosatec a ostatní, 26.5.2008
 Může mi někdo poradit jaké trvalky nebo letničky zasázet mezi kosatce tak, aby tam celé léto něco kvetlo a vypadalo to dobře?  Zatím mám kosatce mezi růžema /vycházejí spolu dobře/, ale vzhledově se mi to loni moc nelíbilo. Dík 
borůvky - hnojení, 18.5.2008
Je možné, jako hnojivo, na borůvky použít slepičince? Když ano tak v jakém množství. Máme pod nimi jámy, ve kterých jsou vložené nádoby na vodu, zasazené jsou ve směsi písečné zeminy a rašeliny a ještě mají kolem sebe kůrový mulč. Nyní by mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika