Příspěvky uživatele - 132.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
růže Elfe, 2.9.2007
Poradí někdo s pěstováním růže Elfe-bude prospívat v polostínu /jenom dopolední slunce/?
popínavá hortenzie, 2.9.2007
Pokud by někdo další měl zájem o koupi popínavé hortenzie - můžu doporučit  školku Litomyšl, koupila jsem v sobotu krásnou silnou sazenici a za slušnou cenu.
růže do nádoby, 2.9.2007
Chtěla bych pěstovat růže v nádobách. Může mi někdo poradit, které by byly nejvhodnější /mimo miniatur/, které tvoří kompaktní nižší keřík. Jak hluboká nádoba musí být, a jestli je vhodné dát na dno drenáž z písku a drobnějších kamínků? Díky za... celý příspěvek >
popínavá hortenzie, 24.8.2007
Děkuji za radu, ale zatím marně pátrám kde by se dala sehnat. Poradí někdo? Dík
řez popínavé růže, 22.8.2007
Mám dvě různé popínavé růže, které vedu po oblouku, ale v současné době jsou do cca dvou třetin holé - kvete pouze zbytek. Prosím o radu jak je upravit, prý se nemají  zastříhávat, protože prý kvetou na dvouletém dřevu. Nejsem žádný... celý příspěvek >
Cranberry-Klikva, 15.8.2007
Pokud má někdo zkušenosti s pěstováním klikvy-cranberry Red Star /nabízí Starkl/ prosím o radu. Je možné zasadit mezi borůvky, které jsou na slunci? Děkuji
popínavá hortenzie, 30.7.2007
Asi některým budu připadat jako zahradní ignorant, ale popínavá hortenzie je pro mě neznámý pojem. Jak vypadá, je jí možno použít na západní stranu jako keřovou hortenzii? Kdy kvete a hlavně kde se dá sehnat? Děkuji
samočistění balkonovek, 19.7.2007
Může někdo poradit  balkonovky které nepotřebují aby jim někdo odstraňoval odkvetlé květy, to znamená že si pomůžou sami a stále celé léto kvetou. Mám ráda kolem sebe hodně kvetoucích květin, ale čas je můj stálý nepřítel.
Burlat, 4.7.2007
Měla bych o ní zájem vzhledem k tomu, že uniká červivosti /kvůli vnoučatům/, ale nevím kde jí koupit - Starkla nechci, mám špatné zkušenosti. Jde kompotovat? Poradí nebo pomůže někdo.... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka, 29.4.2007
Prosím o radu-mám desetiletou dřevitou pivoňku, ale je do výšky asi necelého metru holá, jenom na vrcholu má listy a několik květů. Je šance, že ještě ze spodu obrazí, nebo jí mám nějakým způsobem pomoci? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika