Příspěvky uživatele - 44.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 21.4.2017
6.30 stale -3,2 ve 2m. Meteostanice ukazuje mimjnum -4 Svicky pod kiotem stale hori. Ohrozeny jsou pri -4 i angresty. Ach jo. Zdenek
Mráz, 21.4.2017
Potvrzuji -2. Par malych vetvicek dvoulete Leskory jsem zabalil a pod triletym Kiotem jsem zapalil z nouze 4 velke svicky. Teplo v korune ve spod koruny jde lehce citit. Uvidime. Ted uz jdu spat. Dobrou (v ramci moznosti) Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Neco takoveho bych mohl dat jen na nejakou konstrukci. Hodne u nas fouka. Uz dnes tady fuci a zitra to ma byt jeste horsi. Zatim to neni mrazove takova katastrofa jak predpovidali. Nejhorsi ma byt asi patecni rano. Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 17.4.2017
Dekuji pane Hlavaty. Kdyz uz nebudou merunky a broskve tak snad budou alepon ty angresty :) Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 17.4.2017
Nemate nekdo zkusenost kolik stupnu pod nulou vydrzi angrest ve stadiu malych pludku? Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 8.4.2017
Me nejde o cas ani financni narocnost, pocitam s tim ze zateu vsechny ranky. Radeji bych vyuzil stomoveho balzamu nez se "piplat" se steparskym voskem. Nekde jsem cetl ze myslim ranky do cca 0.5cm voskem vetsi balzamem
Rozkvétání 2017 M+B, 8.4.2017
Zeptam se tady. Mam teiletou merunku a broskvone. Vim ze po rezu se musi ranky zateit. U malych stromku jsem to delal steparskym voskem. Pri lonske "neurode" stromky pekne narostly, ale take zhoustly. Muzu vsechny ranky (i ty male) tatrit stromovym... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.4.2017
Pred peti dny jsem strikal merunku Horizontem. Neco mi zdylo v posteikovaci. Muzu to pouzit na druhy postrik? Diky Zdenek
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.4.2017
Tak jsem byl ty svoje dve jablunky zkontrolovat a uz tam byly tei spicky zamotane. Striknul bych to, ale strasne tady fouka. Neni to to proti cemu se strika ve faz mysiho ouska? Diky Zdenek
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Mel jsem 4 roky zahradu. Tyhle odrudy jsem vybral jako nej. U domku je mam druhym rokem. Jsem cca 22om.n.m ale stejne angresty jsem bral rodicum kteri jsou cca 350m.n.m. Nej je asi prima pax niesluchovski. Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 3.4.2017
Petre, tak jsem jeste sehnal ten Horizon a dnes navecer to striknul. Tech par kvitku na broskvonich jeste nekveta, jak se zacnou rozvijet striknu i ty. Pusou tam i svestky, nam striknout i dvoulety Topstar? Zdenek
Třešeň Sweet Early, 3.4.2017
Jasnovedec nejsem. Slo mi o pupeny na kminku, tedy pod korunkou. Dekuji. Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Budu tedy doufat ze u nas zitra prset nebude a stihnu to navecer striknout. Diky
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Dekuji Vam Petre. Zitra jedu do Hornbachu tak se po necem podivam. Strikan mam asi az v plnem kvetu ze? Zatim se to zacina otevirat. Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Zeptam se tady. Vcera jsem vte proti monilii koupit Horizon, ale pry uz se nedela. Co tedy koupit. A jeste mam striknout i par (rozumej dva) kvety topstaru proti pilatce? Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika