Příspěvky uživatele - 44.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Konvalinko, pristi rok to jiste klapne :)) Alespon ty stromky jrasne narostou, jako loni. Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Ja je mam prave taky male kdyz do nich prsten lehce tuknete upadnou :(tak snad pristi rok. Doufejme ze alespon ty merunky budou. Kioto se uz rozviji leskora asi az zitra. Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
U nas bylo - 22 holomeaz. Asi to ale stacilo. Jsou to mlade stromky treti sezona. Loni jsem se tesil na ochutnani ale zmrzlo to v kvetu. Letos to zmrzlo v pupenech. Ach jo. Zdenek slavkovsko
Rozkvétání 2017 M+B, 1.4.2017
Cetl jsem jak vetsine nakvetaji broskone. Moje jsem nejak zvlast nezkozmal ale viditel e se oupeny nenalevaly. Dnes jsem se podival poradne a jsem zdesen. Na redhaven chresthavwn a venusce je na kazde cca 10 poupat. Vymrzly nejspis kvetni pupeny.... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 18.3.2017
Nebylo by lepe zalozit tema "rozkvetani merunek v roce 2017"? Jinak nasazeno meji pekne tak snad letos poprve ochutnam svoje vypestky. Zdenek
Odrody ostruziny - cernice, 3.3.2017
Take jsem se pro Navaho rozhodl. Zasadil jsem ho loni na podzim. Zdenek
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 25.2.2017
Tak jsem se chtel jit podivat na ty angresty, ale to bych mohl jedine s gumakama ☺ Travu kolem nich budu sazet na jare. Zajdu tam zitra z rana, pokud bude primrzlo. Zdenek
Sekacka hecht nebo alko, 11.2.2017
Mel jsem ji zatim jednu sezonu. Kos jsem nikdy uplne naplnit nenechal pak se trava trousila pri vyndavani kose. Za me jsem s ni spokojen maji ji i dva sousedi a taky bez problemu.
Sekacka hecht nebo alko, 11.2.2017
Z hlavy nevim cca 50cm? Ale nasel jsem model tak si to muzete dohledat stiga combi 48s Zdenek
Namrznuta bobkovisen, 11.2.2017
Mam jednu a dopadla stejne -21 °C jen to byl holomraz taze nemam ani ty spodni listy zeleny😩 Zdenek
Sekacka hecht nebo alko, 11.2.2017
Rodice maji Hecht s BS motorem. Taky jsem o ni uvazoval ale nakonec jsem loni koupil Stigu a je to lepsi volba. Zdenek
Střih Nektarinek, 8.2.2017
Jirko muzu se Vas zeptat v cem je nektarinka narocnejsi oproti broskoni? Ptam se proto ze mam 2letou Venusku tak abych se pripravil. Diky Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 2.2.2017
Tak jasne ze bych to chtel. Je to jen o penezich :) obec mi to chtela prodat jako ornou pudu, ale nekdo v zastupitelstu podotkl ze si tim zvysim hodnotu domu s pozemkem a hned se cena vysplhala 3x tolik. Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika