Příspěvky uživatele - 44.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní odrůdy meruněk, 27.3.2023
díky Petře, na podzim se po ni podívám. Teď už je asi pozdě (leda kontejner) a ani jsem ji nikde neviděl skladem. Zdenek
Meruňky 2023, 27.3.2023
Středa na východě až -7 ač nerad, pomalu se s merunkama loučím. Co broskve, to se uvidí. Zdenek
Pozdní odrůdy meruněk, 27.3.2023
Nějaká zkušenost s Congatem? Díky, Zdenek
Má tu někdo letité zkušenosti s Granny Smith?, 10.12.2022
Nějaké nové zkušenosti s tímto jablickem? Jelikož jsem před rokem vysadil spicak, předpokládám ze v příštím roce ještě neochutnam. Včera jsem si ho ale koupil v supermarketu a chutná mi, těším se až si ho utrhnu z vlastního stromku. Zdenek, Brnensko
Pozdní odrůdy meruněk, 17.7.2022
Já ještě tedy rok počkám co se “vyklube” z Fardaa, ale moc tomu nedávám. Ikdyz mě května o něco později než Petrovi. Snad neztratim zbytečně další rok. Kdyžtak bych koupil z Ostrohu, asi zase Fardao. Zdenek, Slavkovsko
Pozdní odrůdy meruněk, 16.7.2022
Jj, mate pravdu. Kvetlo mi zároveň s Kiotem. Počkám tedy ještě jeden rok.
Pozdní odrůdy meruněk, 16.7.2022
Zdravím Vás Petře, jak vypadá vaše Fardao? Kupoval jsem ho ve stejnou dobu a ze stejného zdroje jako vy. Jen tomu mému na jaře těch par kvítku pomrzlo. Díky Zdenek
A je po meruňkách, 19.5.2022
Slavkovsko 2 stupně
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 20.4.2022
Brněnsko -3 (v údolí)…..,,
Pozdní odrůdy meruněk, 22.3.2022 Obsahuje fotku
Kvetni pupeny vysazeneho Fardaa v loňském roce.
Má tu někdo letité zkušenosti s Granny Smith?, 7.11.2021
To rad slyším/čtu. Zasadil jsem ji před 14ti dny, podnoz mm106. Brněnsko.
Pozdní odrůdy meruněk, 22.8.2021
Tak jak to letos vypadá s merunku Fardao?
Rozkvétání meruněk 2021, 8.5.2021
Tak dneska snad poslední mrazik. Brněnsko -1
Pozdní odrůdy meruněk, 30.3.2021
Taky jsem v údolí kde řadí jarní mraziky. Loni jsem měl nějaké meruňky jen díky že jsem pod stromem topil.
Pozdní odrůdy meruněk, 28.3.2021
Tak ať nám to Petře pěkné roste :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika