Příspěvky uživatele - 44.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní odrůdy meruněk, 28.3.2021
Tak Fardao ze zahradnictví Spomyšl dorazilo. Bohužel ale v bídném stavu. 3 hlavní kořeny ze 4 byly zlomené u kmínku, spodní část byla rozstipnuta na půl. Nafotil jsem to a poslal jako reklamaci, s tím, zě chci nový stromek. Do týdne mě kontaktovali... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 18.2.2021
Jasné, 210 m.n.m. v dolině takže se tam mráz drží. Soused měl na dvou pětiletých merunkach jeden plod. Jinak vím ze podstupují riziko a Fardao nakonec nemusí být Fardao. Navíc cena včetně poštovného taky nic moc. No uvidíme. Ať vám to roste :)
Pozdní odrůdy meruněk, 16.2.2021
Brněnsko. Ale jarní mraziky tady docela rádi. Loni jsem zachránil meruňky díky tomu ze jsem jim topil.
Pozdní odrůdy meruněk, 14.2.2021
Děkuji Petře za připomenutí. Fardao jsem dnes objednal a jsem na ni hodně zvedavý. Leskoru, která u mě zarodila pouze jednou (za pět let) jsem naopak vykopal. Zdenek
Bergerac, Bergeval, Bergarouge, Tardicot, 25.6.2020
To by me take zajimalo. Jelikoz chci Bargerouge letos na podzim zasadit.
Pozdě kvetoucí meruňka, 20.4.2020
No a paksi vyber :)
Pozdě kvetoucí meruňka, 20.4.2020
Děkuji za reakce. Bergarouge jsem vybral po přečtení příspěvků zde na fóru. Více "mrazuvzdorná tedy bude Bergeval? Vzhledem k tomu, že mám i Kioto, nemusely by dozrávat zároveň. Předpověď na ČT1 pro dnešní ráno byla 4°C pro náš kraj. U nás v... celý příspěvek >
Pozdě kvetoucí meruňka, 19.4.2020
Jaká je podle vás nejodolnější merunka vůči mrazu?  Já můžu porovnat poze dvě, Leskoru a Kioto. Leskora za 5 let zaplodila jen jednou.. Kioto nemá možná úplně ideální merunkovou chut, ale je jiste odolnější. Nyní uvažuji o tom, že bych... celý příspěvek >
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 5.8.2018
Dekuji. Dam tedy na Vas a na jare zasadim ten Suncrest. Dekuji Zdenek
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 5.8.2018
Pana Jiří, Redhavenku jsme prave dotrhali. Pro jakou broskvon byste se rozhodnul Vy? Ten Suncrest? Redhavenka vydrzela docela dlouho na strome. Dekuji Zdenek
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Halehaven vypada taky velice slusne. Zaradim ho do uzsiho vyberu. Dekuji. Zdenek
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Dekuji za takovy rozbor. Urcite zminovane odrudy peclive prostuduji. Bourka doufam dojde i k nam. Diky Zdenek
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Ono tech +20 dnu mi prijde dost dlouho. Uvidim kdy mi tady zacne dozravat Cresthaven. Zajimave vypada i Modrinka. Zdenek
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Dekuji. V rychlost jsem se podival na ten Suncrest. Pisi ze zraje 20 - 30 dnu po RH. Coz uz mi prijde pozde. Redhaven mi zacina dozravat prave ted. Zdenek brnensko.
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Nasel jsem na zahrade misto na jednu broskvon. Mam Redhaven a Cresthaven. Jakou byste doporucili kvalitni broskev ktera zraje v obdobi mezi temito odrudami? Dekuji Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika