Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče keříčkové - pěstování jako tyčkové - nehoda, 15.3.2017
Dobrý den, vztek sám na sebe už pomalu vyprchává a tak Vás žádám o radu. Vysil a označil jsem 6 odrůd rajčat býčí srdce, stupické, sweet aperitif, tomatoberry F1, tornáda a keříčkového šejka.  Rajčátka začala vykukovat ale svojí neopatrností... celý příspěvek >
Chili california reaper řízkování, 13.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, minulý rok jsem v nádobách pěstoval chili california. Jednu rostlinu jsem zkusil zimovatl na okně a v pohodě to zvládla a již nyní se za oknem krásně rozrůstá (dokonce na ni dozrávali během zimy malinké papričky). Jde tato paprika množit... celý příspěvek >
Množení hrachu, 25.1.2017
Nejen hrách bohužel kldyž ho pozřel vítr v něm pěl a s rachotem děl ven jen čpěl... Nikdy jsem to nezkoušel (přesívat) koupím Oskar a když je místo seji hrášek na konzum. Tak že promiňte neporadím, jen jsem si zarýmoval na pointu... celý příspěvek >
Sekačka s motorem Briggs & Stratton XC 35 vypouštění benzínu, 14.11.2016
Dobrý den, koupil jsem benzínovou sekačku s motorem Briggs & Stratton XC 35. \\\\\prosím o radu, jak vypustit benzín. Děkuji
Dýňová semínka - jak na to, 7.11.2016
Bez slupkaté pěstuji, ale se slupkami je to tak nějak chutnější. Po vydlabání jsem semena z dýně (goliáš) propral 2x studená, 1x teplá, pak do studené a zasolil. Po několika hodinách scedil a rozložil na rošt a usušil u kamen. Po dvou dnech byla... celý příspěvek >
Dýňová semínka - jak na to, 6.10.2016
Hezké pozdravení, na jižní moravě jsem před lety poprvé ochutnal k vínu dýňová semínka neloupaná, z jejich zahrádky. Nyní jsem si dýně sám vypěstoval ale nedaří se mi je upravit do podoby jak si pamatuji. Vyndám je i z dužninou, operu dužninu, semena... celý příspěvek >
Co je to za nemoc ořešáku?, 19.9.2016 Obsahuje fotku
Může se antraknóza projevit i úplným zčernáním ořechů? Tatínek má několik ořešáků a už loni ořechy na stromech černaly, letos je to ještě horší.
Jak ochránit skleník před slimáky, 13.9.2016
Zdravím, chovám slepičky a tak jsem umístil skleník a folník do jejich teritoria. Slepičky okolo nich udělali " měsíční krajinu" a neznám škůdce a prorůstání rostlin. Na střídačku nechám vždy přes zimu jednu stavbu neosetou a tu slepicím spřístupním.... celý příspěvek >
Venkovní ibišky, 18.8.2016
taky jsem si myslela, že jsou mrazuvzdorné, ale bohužel to není pravda.
Jak vám letos kvetou jabloně?, 29.4.2016
Chci se zeptat, zda má někdo po loňském suchu s ovocnými stromy podobnou zkušenost. Některé "nové" odrůdy jabloní letos skoro vůbec nekvetou. Po loňské velké úrodě je jindy úrodná Rajka bez kvítku, podobně jindy stejně úrodný Ametyst. Ostatní "nové"... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 18.4.2016
To jsou Roztoky, že. :-) Jinak je moc hezké, že se takto staráte. Já znám spíše případy, že první věc, kterou nový obyvatel domu udělá, je všechno vyřezat a stromy porazit.
Šiška z Itálie, 15.4.2016
Děkuji. Na podzim jsem měl nutkání je dát za okno. Ještě že jsem to neudělal. V létě jsem jich pár rozdal po známích a za jejich okny to nedopadlo dobře. Já je měl venku u vchodu, tak jsem je každý den sledoval a i když teplota klesla k - 5 tak to... celý příspěvek >
Šiška z Itálie, 15.4.2016 Obsahuje fotku
ještě jedno foto, tyto jsem po vyklíčení oddělil do samostatných květníků. Jsou na tom lépe. Lukáš
Šiška z Itálie, 15.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravý Vás zadavatel. Zasílám fota z dnešního dne. Pinie jsem zimoval venku na stolku u stěny domu. Raději jsem je přikryl netkanou a za velkých mrazů, kterých moc nebylo, jsem je dal na schody půdy. Vypadají, že to bez velkých problémů zvládly.
Soused paprik, 6.4.2016
Mezi rajské dávám předpěstovaný celer, jak bulvu, tak řapík. Čas výsadby stejný, sklizeň před mrazem obojí. Záhon na podzim pro obě plodiny vyhnojen chlévským hnojem.  Bulvi nejsou velké jako v obchodě, ale akorát do jednoho vývaru. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika