Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň menšího vzrůstu, 22.6.2017
Zatím se tu řeší otázka výšky stromu, ale pokud žadatel chce, aby mu stromy dávaly stín, kdouli bych nejspíš nevolila. Moje hrušeň na kdouli ani po deseti letech moc stínu nedává. Mnohem víc stínu dávají stejně staré jabloně na středně vzrůstných... celý příspěvek >
Zasychání květů jahodníku v truhlíku, 22.6.2017
Opylení mě také napadlo. Mám jahody v samozavlažovacích truhlících, zálivka je dostatečná. Mmráz je zničit nemohl, před mrazem byly chráněné. Vždy večer je rosím vodou, tak jsem si myslela, že toto k opylení stačí.
Rajče keříčkové - pěstování jako tyčkové - nehoda, 19.6.2017
Zadavatel - zdravím Vás. Tak jsem při rozsazování oddělil Stupice, a čekal. Při výsadbě jsem prohlížel rozdíly a myslím, že jsem ty keříčkové Šejky vytřídil. Habitus rostliny byl stále nízký a nejvíce ze všech odnožoval. No uvidíme na plodech, zda... celý příspěvek >
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 15.6.2017
Máte v tom letošním horkém jarním počasí také tak mizerné výsledky dubnového roubování? V JČ nejsem sama, komu rouby za kůru postupně zasychají, byť již v květnu vykazovaly myší ouška. Málokterý vydržel a roste, přestože stromy jednou až dvakrát... celý příspěvek >
Variabilita tvaru jabĺk, 6.6.2017
Konferenci mám přiroubovanou na Dicolor, rouby mám ze Sempry a přesto jsem po několika úrodách už skoro věřila, že došlo k záměně roubů (zřejmě za Amforu), protože moje Konference má téměř výhradně protáhlé plody. Většinou sníme všechny hrušky ze... celý příspěvek >
"Dženzgrív"? James Grieve, 17.5.2017
Žíhanout variantu mají na zahradě mí rodiče ve 400 mnm již padesát let. Jde o menší stromek (max 3 metry výšky) s kompaktní korunou. Od dětství si ho pamatuji stejný. Taťka tvrdí, že když stromy v roce 1967 sázel, byly na podnoži M4 (i ostatní... celý příspěvek >
Strihani staloplodocich malín, 12.5.2017
No dobrá, odpovím. Stáleplodící maliny se stříhají u země až další rok - ty suché. Ostatní se zastřihnou jen částečně. Odplozené vršky či trochu víc, aby nebyly moc vysoké. Osobně je stříhám, když začnou na jaře rašit. Všechny suché, co neraší,... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 11.5.2017
Moc vám děkuji za radu a myslíte si, že je nutné použít vertikulátor?
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 11.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den zahradníci a zahradnice, nezlobte se, že vyruším, ale nově jsme koupili dům s pozemkem, kde se neudržovala zahrada snad 10 let, v 70 % je tam plevel jako je bršlice, kopřiva (poté mech, ale ten mi nevadí), chtěla jsem Vás všechny... celý příspěvek >
Jahody - opylení pod tunelem, 28.4.2017
Zdravím, rozšířil jsem výběh pro drůbež o kus zahrady. Bylo mi líto loni zasazeného záhonu jahod, tak jsem ho zakryl malým tunelem s děrovanou folií - kupovaný fóliový malý tunel průměr děr cca 2cm.  Má někdo zskušenost zda se pod tímto... celý příspěvek >
Selena prokletá, 13.4.2017
Selena se u nás v JČ (400 mnm) osvědčila jako podzimní jablko. Z kamenného sklepa, kde vydrží Idaredy až do nových letních jablek, byla téměř nepoživatelná. Děti ji však milují začátkem školního roku přímo ze stromu. A nejen děti. 
Meruňky Pincot a Kioto, 12.4.2017
Po deseti letech mi loni meruňka Pinkcot odešla na monilii. Za tu dobu jsem se plodů dočkala čtyřikrát, z toho 2x pár kousků na ochutnání, jedna větší úroda i na zavaření a pak 2015 se pod plody lámaly větve - značně přeplodila. Příští jaro vůbec... celý příspěvek >
Jahodníky do truhlíků na terasu, 5.4.2017
Prosím o radu zkušené pěstitele. Chci dětem na terasu do truhlíků zasadit jahodník. Kterou odrůdu ale vybrat?Asi stáleplodící - Aromas, Selva, Ostara, Diamant?
Rajče keříčkové - pěstování jako tyčkové - nehoda, 15.3.2017
Jestli to dobře chápu (pátral jsem i na internetu a ve starších vláknech) tak tyčkové vyhazue do stran květenství samostatné. Keříčkový fazoch je i s listy, ale končí květem a dál již neroste, roste další fazoch z dalšími květy. (U některých... celý příspěvek >
Rajče keříčkové - pěstování jako tyčkové - nehoda, 15.3.2017
Děkuji pane Vladimíre. Každá rada a zkušenost mi pomůže. Lukáš
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika