Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari návěs, 2.9.2015
Přesně tak to mám. Na rám jsem nechal navařit závěs, do kterého nasazuji seřízlou a provrtanou kouly z vrakoviště. Tera to v poho utáhne, točí se stím dle možností. Je pravda, že jsem to používal jeden rok, protože musím couvat. Letos jsem to... celý příspěvek >
Skepní šachta ve svahu, 24.8.2015
Dobrý den, na pozemku mám ukázkový svah cca 60ti stupňový. Půda jílovytá červenice. Chtěl bych do svahu vykopnout skladovací chodbu na ovoce leč báňské vzdělání nemám a proto se ptám. Na moravě jsem byl ve sklípku, kde po odkrytí závěsu jsem našel... celý příspěvek >
Co se starými břidlicovými taškami?, 24.8.2015
Staré téma leč přihodím poleno. Břidlicová krytina se zdá býti křehká a slabá. Použil jsem ji v roce 2007 na prostor mezi vraty a silnicí (betonový nájezd a na to nalepená břidlice), obklad zděné linky, podlaha kuchyňského koutu a podlaha před krbem,... celý příspěvek >
Hrušeň, roubování srpen, 19.8.2015
Dobrý den, na jaře jsem nestihl přeroubovat vzrostlou pláňku hrušně. Mohu to učinit nyní v druhé míze?  Vím, že se v tento čas očkuje - budu očkovat jabloně. Zajímalo by mě zda někdo v tento čas přímo seřízl pláňku a ze stromu na strom vrazil za... celý příspěvek >
Harbritte snad nikdy nezklame, 19.8.2015
Pane Petře, stejně jako Vy jsem nadšeným pěstitelem Harbritte. Oproti Redhavenu má vždy větší a chutnější plody i v mých 380 mnm na českobudějovicku. Přesně jak píšete - výborné jsou i před změknutím, mňam.
Finanční a jiná pomoc včelařům, 10.6.2015
Zdravím přátelé, Nařízení vlády č. 197/2005 Sb. ze dne 11. května 2005 - o stanovení podmínek poskytnutí dotace na provádění opatření ke zlepšení obecných podmínek pro produkci včelařských produktů a jejich uvádění na trh ve znění nařízení... celý příspěvek >
Název této pálené tašky?, 9.6.2015
Poptal jsem pok. firmu. Je to nějaká "Francouzka", bohužel číře 23 se u těchto typů již nepoužívá - dnes jsou širší. Lukáš
Název této pálené tašky?, 4.6.2015
Také zdravím, velice se podobá krytině -  Letka. Rozměry z hlavy nevím. Mrkněte na spodní stranu. U některých letek tam byly nápisy, bylo několik druhů. Nápisy: Letka nebo Bratrstvo, lišili se výrobcem i kvalitou. Trochu mi tam nesedí ta část... celý příspěvek >
Popínavka 19m, 20.5.2015
Také Vás zdravím. Přesně - zasazeno na jižní straně - pak cca o metr dolu - tvarovat a střihat na konstrukci na sever, tedy po východním boku domu. Zatím jsem nic nevysadil. Patrně to vyhraje psí víno - loubinec. Nevím který roste rychleji... celý příspěvek >
Zkušenosti s Paulovnií nebo-li Císařským stromem, 13.5.2015
Díky, tak já jsem z Jeseníků, tak nevím, nevím:(V květináči jako nějaká bonsai asi neporoste, že?:) Uvidím, když tak ji pak šmiknu:)
Zkušenosti s Paulovnií nebo-li Císařským stromem, 13.5.2015
Díky za informaci, jsem ráda:) A kvete vám? Má to cenu ji jako takovou pěstovat, pokud nekvete? Díky. Violet
Zkušenosti s Paulovnií nebo-li Císařským stromem, 13.5.2015
Ahoj, mám tuto sazenici v květináči. Má už asi 2m a chystám se ji vysadit na zahradě. Problém je, že takováto rostlina vyroste do výšky asi 20 m a tak se chci zeptat, zda u tak velkého stromu je možné jej udržovat v kompaktním a menším tvaru. Díky... celý příspěvek >
Lichořeřišnice - mráz, předpěstování, 17.4.2015
Krásný jarní den. Nakoupil jsem - chci vysadit, ale radši se zeptám. Když teď zasiji semena do půdy na stálé stanoviště, nevezme je květnový mrazík. Nevím jak moc je lichoře. odolná mrazu. Na obalu semen je výsev do volné půdy duben  - květen.... celý příspěvek >
Nemoc nebo mech?, 17.4.2015
Netvrdím, že na obrázku je mladá větvička. Problém ani není můj, jen jsem byla dotázána. Větvička mi byla přinesena. A dotaz zněl přesně tak, že postiženy jsou i nejmladší větvičky. 
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 17.4.2015
Kohout ještě žije, neb bylo teď hodně práce na zahradě. No ale víikend je za dveřmi a nedělní oběd... Není kohout jako kohout. Todle je pošuk. Pamatuji si kohouty mého otce. Vždy kliďasové. Srovnali hejno, pojali družky a klid. Jakmile se oběvil... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika