Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paw paw, 25.4.2018
Dobrý den, mohu se zeptat, kde jste koupil/a asiminu Prima? Cetla jsem, že musí být dvě a ráda bych kupila už kvalitu. Děkuji
Slepice terorizují menšího kohouta, 18.4.2018
Tak špatné to zase není, kohoutek spolužití doposud ustál bez ztráty peříčka. Spíš ho prohání, než by ho klovaly nebo tak něco. Kohout je s nimi normálně ve výběhu a pokud ho některá chce prohnat, tak vyskočí na takovou stříšku, kam ty slepice (nevím... celý příspěvek >
Rajče přezimování, + chili Reiper + chili pyramid, 29.3.2018 Obsahuje fotku
foto
Rajče přezimování, + chili Reiper + chili pyramid, 29.3.2018
Zdravím. zimování chilli i výše uvedených rajčat - bez závad. Rajčata jsem stáčel do květináče 4x. Thal jsem jak listy tak květní výhony - nic by z nich nebylo. Nyní mají rajské cca 80 cm 10 listů a 3 květenství z nichž nejspodnější plodí -... celý příspěvek >
Fíkovník Brown Turkey, 15.1.2018
Dobrý den. Mám chalupu na Vysočině, cca 600 m/m a chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušennosti s pěstováním fíkovníku i v takových lokalitách.
Rajče přezimování, + chili Reiper + chili pyramid, 29.12.2017 Obsahuje fotku
CR
Rajče přezimování, + chili Reiper + chili pyramid, 29.12.2017
Ještě foto chilli
Rajče přezimování, + chili Reiper + chili pyramid, 29.12.2017 Obsahuje fotku
Minulý rok jsem dal foto přezimující Carolina reiper. Letos jsem ji zase vyrýpl, dost silně ostříhal, dal do kýble a znovu na okno. Foto dnes, vše v poho. To samé s malou chilli Pyramid také v poho. Moc rád zde čtu o brzkých výsevech rajčat... celý příspěvek >
Čekanka, semena Chorvatsko, 23.11.2017 Obsahuje fotku
Při dovolené na ostově Krk jme navštívili tamní supermarket. V rohu stojan se semeny. Vzal jsem si hrášek a pak pytlík nějaké listové zeleniny. Nebyl moc čas to pročítat a překládat. Doma jsem zjistil, že se jedná o směs různých druhů čekanek.... celý příspěvek >
Přezimování paprik?, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Zimoval jsem tuto zimu na jižním okně v kanceláři chilli Carolina reaper. Mám jen jednu sazenici. Malinkaté papričky tvařila i v lednu. Na jaře šla do skleníku ale patrně dostala šok a násada plodů se opravdu zdržela a teprve nyní budu szbírat cca 6... celý příspěvek >
Paprika sušená kořeninová - mletí, 15.9.2017
Zadavatel - děkuji za info. Říkal jsem si že papr. musí praskat v ruce aby se dala umlít a přesně jak říkáte - vyndal ze sušičky, na šňůru a zavěsil a za dva dny byla zase zmačknutelná bez prasknutí. No - znovu a lépe
Paprika sušená kořeninová - mletí, 15.9.2017
Zdravím. suším papriku Hodonínskou vzpřímenou. Zkusil jsem poprvé a chuť je velmi zajímavá i za čerstva na vaření.  Čím a jak prosím Vás kořenové papriky melete. Zatím jsem neměl tu čest .. Děkuji Lukáš
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 4.8.2017
Také jsem přemýšlel co dát do tunelového záhonu k jednotlivým tyčkovým rajčatům. Moc moc je mi příjemná vůně bazalky mezi rajčaty. Ale dle mého bazalkay nebude kvalitní vlivem hnojení račat - vyhnojím záhon, pak skvašené slepičáky. Bylince to... celý příspěvek >
Rajče keříčkové - pěstování jako tyčkové - nehoda, 4.8.2017
Zadavatel. Šejky jsem oporavdu trefil všechny. Jediné, jen a jen estetické, je různorodost tyčkových na záhonech. Ale taky to má něco do sebe. Vše zraje a jsem rád, že to nakonec tak dopadlo. Sweet ap. jsou báječné a zráli ještě dříve než... celý příspěvek >
Semaroch - jiný druh semen, 25.7.2017
Dobrý den, vyset semaroch, zaléván v pařníku semaroh, obtěžkán plody semaroh ALE né a né z červenat semaroh. Papriky jsou dlouhé 20 cm a široké u stopky 3-4 cm. Barva stále zeleninová světle zelená. Vypadáto spíše na záměnu osiva za Bělorožec.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika