Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sladký rezistent, 4.3.2016
Rajka je vděčná, jíst se dá hned ze stromu, je příjemně sladká a ze sklepa ji i teď bereme ve stejné kvalitě. Rubinola je chuťově lepší přímo ze stromu, ale se skladováním je to horší, ale tu máte, tak to znáte.  Opál nedoporučuji, plody... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 24.2.2016
S odrůdou Rubinola mám stejnou zkušenost jako pan Ivan. Prvně prasknul kmínek na asi tříletém stromku, od té doby už pár let všechny stromy v zahradě vápnem natírám. Rubinola přesto nadále praská, kam vápnem nesáhnu - na silnějších větvích i vysoko v... celý příspěvek >
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 23.2.2016
Loni jsem měla první velkou úrodu z poměrně mladých stromů a ve sklepě tak vedle Idaredů (které se letos hodně kazí) a jiných starých odrůd mám ještě i Rajku a Rubinolu. Rubinola už začíná vadnout, Rajka stále pěkná.  Překvapením byla... celý příspěvek >
Blaník, 23.2.2016
Blaník mám naroubovaný v koruně Rubinoly, která, jak píše pan Kafka, narostla v loňském suchém létě velmi drobná (nyní již vadne, právě ji konzumuji). Blaník na tom byl s velikostí plodů lépe. Protože nemám vlastní sklep, odvezla jsem ho s... celý příspěvek >
Popínavka 19m, 19.1.2016
Děkuji všem za názory a nápady. Vypadáto že vyhraje psí víno. Hezké dny Lukáš - zadavatel.
Foliovník - plastové rohy - má někdo zkušennost, 11.12.2015
Dobrý den, zaujala mě nabídka kladenské firmy Reproplast, která vyrábý plastové výrobky. Mimo jiné i plastové rohy na - foliovník, přístřešek atd. Zakoupíte rohy do kterých se zasouvají latě a kostra je na světě. Materiál mám, ale bohužel s tímto... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 23.11.2015
Jo-jo že je lepší než Stanley?? Dovoluji si nesouhlasit ale je to asi věc názoru a chutě :)
Rady do začátku chovu králíků, 5.10.2015
Jo jo, když svou chybu člověk zveřejní a chce poradit a poučí se z toho - je to silný člověk. Chyby děláme všichni. V obci mě oslovil kluk, zda bych mu neprodal samce, že začíná s chovem ušáků. Domluvili jsme se a já mu nabídl - co vím a umím ti... celý příspěvek >
Králíci 2015, 5.10.2015
Zdravím příteli, letošní chov jakš takš. Chovám střední velikost směsku. Prasamice byly Vm - vídeňský modrý. Dcery občas porodí čistě modrého potomka. Mám 24 metrových kotců, které se dají v patře propojit na celkovou plochu 4x0,80 m.Na jaře kmen -... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 24.9.2015 Obsahuje fotku
další
Lis na ovoce, 24.9.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, tak pročítám a pročítám a vzpoměl jsem si, že na půdě mám takový zajímavý stolní blázinec. Snesl jsem ho, umyl a jal se moštovat nakrájená jablka. No, po půl hodině jsem vytáhl z kredence elektrický odšťavňovač a práci dokončil. Ale je to... celý příspěvek >
Plazivá Borůvka, 24.9.2015
Dobrý den, mám zahradu v kopci a rozhodl jsem se jí srovnat tím že udělam dva prutké svahy a tím vytvořím rovnou plošinu. Do těchto sváhu bych chtěl nasadit plazivé rostliny, ktere jsou nějak užitečné npř. brusinky.  Nevíte o nějaké... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 24.9.2015
Koupili jsme chalupu a ve sklípku našli asi 30 zaprášených lahví. Po otevření jsme zjistili, že obsahují jablečný mošt. Ryskla jsem to a ochutnala. Je čirý, žlutý a velmi sladký. Nevíme, jak dlouho tam mohl být. Myslíte, že se to dá bez... celý příspěvek >
Uzený kanec, 23.9.2015
Představa, že je vyšetřen každý kus jak má být, že je mylná??? Tak to možná funguje ve vašem spolku. Já bych nevzal nevyšetřený kus do huby.
Idenfitikace pnoucí či sadové růže, 9.9.2015 Obsahuje fotku
Děkuji, mohla by to být ona. Ta moje je sice bledší, ale to bude jejím zastíněním. Roste blízko kroucené vrby a chytá slunce ráno a pak až později odpoledne. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika