Příspěvky uživatele - 208.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bifteková rajčata, 18.8.2015 Obsahuje fotku
Sklidil jsem část biftekových rajčat a letos opravdu narostly do obřích rozměrů. Počasí až dosud přálo.
Sklizeň 2015, 27.7.2015
A jak je budete do té doby uskladňovat? Příliš si to nedovedu představit. A i před zalitím prohlížet každý plátek, jestli nezačal plesnivět...
Sklizeň 2015, 23.7.2015
Podpíráte nějakým způsobem vijany? Prohnal se u nás vítr (samozřejmě bez deště) a některé vijany se tím klácením částečně odtrhly.
Sklizeň 2015, 20.7.2015 Obsahuje fotku
Sklidil jsem venku první KBX. Velice lahodná chuť, tenká slupka. Je to má novinka od Mr. Biga a zatím opravdu spokojenost.
Tlaková myčka Nilfisk, 16.7.2015
Před rokem jsem dlouze vybíral a nakonec si pořídil Nillfisk 125 a zatím opravdu spokojenost.
Bifteková rajčata, 10.7.2015 Obsahuje fotku
Letos mám nové odrůdy biftekových rajča a některé plody mi praskají "odspodu". Rána se zjevně zahojila a rajče roste normálně dál, ale asi bude v tom místě náchylnější na zaplísnění. Setkal jste se s tím již někdo? Ostatní bifteková rajčata mi vždy... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 10.7.2015
FM3 je u nás již zralá, sklízím panenskou odrůdu probírkou.
Skřipce na vázání rajčat, 30.6.2015
Zámečnictví Burda, Blažovice je nabízí v pozinku. Kupoval jsem si tam klasické tyče k rajčatům i širší k paprikám a jsem zatím spokojený.
Postrek paradajky voči plesni, 25.6.2015
Z fotky kousku rostliny těžko soudit, ale připadá mi to jako alternariová skvrnitost. A Aurie mi připadají jako napadené molicemi, ale pokud jsou venku, tak to bude asi spíš nalétané chmýří.
Odolné mšice, 19.6.2015
Já letos jednou stříkal Pirimorem a zabral bez problémů. Spíš to souvisí s "kmenem" mšic.
Dodání odebrané zeminy a založení okrasné výsadby, 12.6.2015
Já jsem si v podobné situaci pozval traktor a necha pozemek zorat a nahrubo zvláčet. Půda byla uježděná od stavebních strojů a tvrdá jako mlat. Na výsev trávy pak přišli profíci s minitraktůrkem a secím strojem. Oddělení trávy mám buď pomocí... celý příspěvek >
Záhada ve skleníku, 12.6.2015
Já viděl na vlastní oči, jak se mi začal na záhoně třást stromek papriky a pak postupně mizel pod zem.  Stromek měl dobře 70cm a než jsem doběhl pro rýč, tak z větší části zmizel. V zemi jsem pak našel na hraničkách naskládané stonky, jak si je... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 27.4.2015
Já jsem na tom letos úplně stejně. 2x jarní postřik syllitem (první postřik ale možná částečně smyl po několika hodinách déšť) a suncrest i nektarinka plné kadeřavosti.
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 20.4.2015
Já bych si tipnul drátovce - tvrdí, lesclí, nožičky jen za hlavou.
Kdy zasít svazenku, 27.3.2015
Tím bych si tak jistý nebyl. Vysel jsem ji na záhony, které budu osazovat až v květnu. Všechny rostliny, které vyklíčily, mají chladem červené lístky a jsem zvědavý, jestli vůbec porostou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika