Příspěvky uživatele - 208.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 20.3.2015
Neobjednával jste někdo semena z webu dobrasemena.cz? Mám problém s klíčením Black Krym a Summer Cider. Ostatní rajčata ve stejné misce již začínají vystrkovat pravé lístky a budu je pikýrovat, ale tyto dvě odrůdy zatím vůbec neklíčí.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
To Nejlepší je z Ruska pod originálním názvem Samoje lučšeje?
Vyhřívání výsevů papriky, 10.2.2015
Dřív jsem výsev "nahříval" na krytu akvária - rybám lehce topím a dost svítím, takže tam bylo tepleji. Teď požívám tepelné čerpadlo s integrovaným bojlerem, které celý den malinko hřeje, a po vzejítí mám vše na podlaze s podlahovým vytápěním.
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 10.2.2015
Omlouvám se, o ideálním rajčeti jste opravdu nemluvil. Nicméně zkuste si znovu přečíst ty recenze - je jich tam 5 - 1 nevyklíčila semena (negativní), dalšímu vyklíčila semena, ale recenzi psal v březnu, takže nemohl mít žádné zkušenosti s úrodou,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 14.1.2015
Pokud tam ten igelit máte i přes zimu,  tak nevím, jak budete zatloukat tyče k rajčatům (předpokládám, že jste ty dřevěné kolíky na zimu vytáhli).
Skleník jako přístavba, 12.1.2015
Já mám skleníkovou přístavbu teprve druhou sezonu, ale tchýně ji provozuje již cca 20 let. Nemá žádný problém s vlhkostí zdi - kondenzace probíhá na skleníkové konstrukci, která je chladnější. Větrání je problém všech skleníků a mohu jen... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 27.10.2014
To jste si tedy ukrojil koláč! Já pěstuji jen nějaké oranžové hokkaido - a to ještě tak, že na podzim zaryju horší tykve (nahryzané od myší) a zjara jen vypleju nepotřebné semenáčky. Nejjednodušší recept na zapékanou dýni - napůl smíchat s... celý příspěvek >
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 20.10.2014 Obsahuje fotku
Pár dnů vysvitlo sluníčko a ve skleníku rajčata začala opět zrát. Bohužel to probudilo i molice, ale stříkat určitě nic nebudu. S letošní novinkou Valencia jsem moc spokojený - velká chutná rajčata, odolná rostlina. Ve skleníku mi zůstaly jen... celý příspěvek >
Anna Späth, 20.10.2014
Agro Tuřany (Brno) - mají jich hodně, po 160 kč. Podnož jsem bohužel zapomněl, šel jsem si pro jabloně.
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 14.10.2014
Co to máte za ceny? Já teď kupoval AL-KO 523VS za necelých 12 000 Kč včetně náhradního nože a oleje. Zatím jsem toho moc nenasekal, ale v porovnání s předchozím Partnerem nebe a dudy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika