Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 7.2.2010
Zanpets když nemám kravský hnůj můžu použít ten granulovaný a rozpustit ho?jak popisujete vaši zahradu, nezkoušela jste taky pěstovat pýchavku obrovskou, máte přesně ty podmínky, které popisují na pěstování, já bych do toho šla hned, ale bohužel mám... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.2.2010
Mě se to líbí, mám radši altány a posezení takový přírodní, na ty parkový úpravy moc nejsem, E
Stolní odrůdy, 7.2.2010
přátelé vinaři rád se s vámi podělím o zkušenosti s pěstováním těchto stolních odrud-prim, dora,luna, pomeranč,negra, premier,ametyst, alvaz opál, zafír,nasťa, nero,onyx, vostorg
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 6.2.2010
Ahoj zanpetz, tak v první řadě vám musím napsat, že moc ráda čtu všechny vaše příspěvky, třeba s tou rychlenou cibulí jsem to hned zkusila, a taky obdivuju, co všechno stačíte pěstovat, když jsem viděla kolik máte připravených sáčků se semínky, tak... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 5.2.2010
Karle, děkuji za radu, od ledna výhony zase vyrostly, radši je tedy stříhat nebudu, aspoň bude kytka bohatší, já už jí jednou měla a zimu nepřežila, tak jsem teď štastná, že se drží a dokonce přirůstá, přeji hezký den E
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 3.2.2010
Dnes je tady kalamita, silnice neprůjezdná, sypač taky zapadnul, nikam se nedostaneme tak se jdu pokochat na zahradu, koukám,že stromky mají docela pěkný pupeny a borůvky se už nemůžou dočkat jara jako já, semínka ještě nedávám, ale když to počasí... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Tak s tou cibulí to je dobrý nápad, hned to vyzkouším, nať dávám skoro do všeho, já zase v obchodech vybírám tu cibuli narašenou a normálně jí zasadím do květníku jako kytku a taky dobře roste, dnes jsem taky jen sypala ptáčkům, E
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 30.1.2010
Dobrý den Hano, já taky hodně zavařuju, dělám džemy, kompoty,med, okurky,papriky, lečo,zelí, hodně let jsem dělala i víno, prostě co jsem vypěstovala, tak jsem zpracovala a na konci sezony měla plný sklep, píšu protože mě zaujalo, že chcete letos... celý příspěvek >
Nízký druh trávy do lesa?, 30.1.2010
Výborná okrasná tráva do lesa je např. Milium effusum Aurešum. Je světlounce zelenožlutá, takže navíc rozzáří stinné kouty. Další trávy, které snesou polostín jsou např. Calamagrostis arundinacea, Hakonechloa macra Aureola, Holcus mollis... celý příspěvek >
Jaké trsovité rostliny vysokého vzrůstu s nenáročným pěstováním - odolné mrazu?, 30.1.2010
Miscanthusy jsou opravdu dobrá volba, lepší než většina bambusů, kterým vyhovuje spíše polostín a chráněné polohy. Navíc většina větších bambusů má otravnou tendenci se nekontrolovatelně rozrůstat. Pořiďte si ovšem Mscanthusy v požadované velikosti,... celý příspěvek >
Hnojení okrasných trav, 30.1.2010
Okrasné trávy je vhodné hnojit pouze tehdy, pokud jsou namulčované např. kůrou, která při rozkladu odebírá z půdy dusík - pak přihnojit, ale velmi opatrně. Pokud to přeženete, trávy se začnou nekontrolovatelně rozrůstat, přerostou- změní se jejich... celý příspěvek >
Okrasná tráva Pennisetum Setaceum Red Fox, 30.1.2010
Opravdu nepřezimuje. Vydrží teploty okolo 0 C, takže se divím obchodníkům, kteří tvrdí, že je u nás mrazuvzdorný. Buď je to reklamní trik, nebo prostě jako mnozí v této republice neovládají své řemeslo.
Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 30.1.2010
Já naopak Miscanthus považuji za velmi vhodnou trávu do travních záhonů, samozřejmě vhodně zkombnovanou s dalším vyššími, odolnými trvalkami, které jsou vůči Miscanthusům konkurenceschopné. Pokud jsou rostliny takto vhodně sesazené a trávy se... celý příspěvek >
Strelicie, 26.1.2010
Ahoj Micu, taky přeju hezký večer, hned si to najdu, ještě že mě vždycky poradíš, pa E
Stenson 5200, 24.1.2010
Nechápu co vám vadí-Husqvarna 353 má úplně stejné parametry...  
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika