Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím z kladenska, je tu pořád chladno ale meruňky už také nakvétají, E
Bougenvilea, 7.4.2010 Obsahuje fotku
Tak kytička zimu přežila, narostly jí dlouhé výhony a nevím jestli ji už mám ostříhat, nebo ještě počkat a jak hodně stříhat, poradí kdo má zkušenosti, přikládám foto, dík,Ella
Dendrobium nobile - Stromobytec vznešený, 2.4.2010
Dendrobium nobile pěstuju stejně jako druh Phalaenospis, ob den mlžím a jednou týdně zalévám, občas přihnojím a za dva roky mi už kvete po čtvrté, vždycky jí vyrostou nové stonky a na nich potom vykvete, mám jí jako ostatní orchideje na parapetu, je... celý příspěvek >
Reva breci, 24.3.2010
Syrový brambor funguje na révu i kiwi, mám to vyzkoušené.
Borůvka a zemina, 18.3.2010
Děkuju, že jste mi ty druhy vysvětlil, já v tom mám trochu zmatek, to jsem nevěděla, že Hejdi je odrůda kanadská, tak to by mi ta nová taky mohla dobře růst, já je dvakrát přihnojím, jednou na jaře a podruhý po sklizni a mají velké přírůstky, zdraví... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 18.3.2010
Já to dělám každý rok stejně do výsevného substrátu, letos jsem do něj přimíchala trochu perlitu, dělám to pořád postaru, v miskách je sadba pěkná ale začne to, když ji překypíruji do kelímků, nepamatuji si, že by táta někdy rostlinky proléval... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 18.3.2010
Zdravím vás, pane Mirku, tak jsem si pročetla ty stránky a teplota v místnosti by měla být v pořádku, už se padání zastavilo, doufám že to vydrží, já už jsem se bála k těm paprikám přiblížit, kolik jich zase bude uhnilých, ted´ jsem... celý příspěvek >
Borůvka a zemina, 18.3.2010
Děkuji za radu, kdybych věděla, že je to druh kanadské, tak bych si jí nekoupila, těm se tady u nás moc nedaří, já pěstuji ty,,kamčatské, amelanchierovy "a Hejdi obří i balkonové a na všech je úroda dobrá.E
Borůvka a zemina, 18.3.2010 Obsahuje fotku
prosím o radu, mám víc druhů borůvek a některé se musí pěstovat v rašelině, koupila jsem další druh a na obalu není napsáno jestli se má pěstovat v rašelině nebo v normální zemině, poradí někdo?děkuji Ella
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 14.3.2010
Dobrý večer, děkuji vám pane Mirku za odpověď, budu muset těm mým paprikám ještě přitopit, mám je v pokoji kde je stálá teplota kolem 20°C, možná že i proto mě některé padají, zdraví E
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 13.3.2010
Máte pěknou sadbu, ty papriky jsou krásný, já je mám zatím veklé 4 cm a už mě některé uhnily i když jsem je dvakrát zalila Pervicurem, rajský mi doma vždy vytáhnou a jsou moc slabý, ty musím vysít až koncem března rovnou do skleníku, možná že... celý příspěvek >
První vlastní výsev rajčat, 12.3.2010
Dělám to přesně jako pan Mirek, E
Co do skleníku než zasadím papriky, 4.3.2010
Já to dělám každý rok úplně stejně jako vy, letos ještě přidám tu cibulku, E
Pochlubte se svými balkónovými kytičkami, 1.3.2010
Krása, nádhera!!! 
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 25.2.2010 Obsahuje fotku
Tak to vám závidím, taky bych už chtěla mít suché boty, ale bohužel, ještě si musím počkat, takhle to vypadá u nás na Kladensku, zdraví E
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika