Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody, 16.12.2009 Obsahuje fotku
Mám nevytápěný skleník do kterého ukládám na zimu měsíční stáleplodící jahody, letos díky teplému počasí stále sbíráme plody, chuť mají zatím dobrou, zdraví E
Pokojové rostliny, 15.12.2009 Obsahuje fotku
Všechny moc zdravím, mám taky moc ráda kytičky tak se k vám připojuji, já už pěstovala hodně druhů pokojovek ale taky mi jich přes zimu dost nepřežilo, když listuju katalogy, tak si říkám, co už jsem všechno měla, bydlím v domku, tak jsem je vždy... celý příspěvek >
Orchideje, 9.12.2009
Zdravím a obdivuji vaše krásné obrázky, já pěstuji orchideje na okně, mám Phalaeneopsis různé barvy, dendrobium nobile a teď jsem si koupila Miltoniopsis a nevím jak jí odstřihnout po odkvětu, má tři stonky s květama, jeden už je odkvetlý, v... celý příspěvek >
Kiwi, 9.12.2009
Někde jsem se dočetla, že se lalokonosec vyskytuje na jednom místě tři roky a dost, tak jsem zvědavá jestli je to pravda, letos jsem je měla na zahradě již třetí rok a je pravda že jich bylo už jen trochu proti minulým létům a nebo je to tím mým... celý příspěvek >
Bougenvilea, 18.11.2009
Bohužel chladnou místnost nemám, pořád rozkvétá víc, zatím je celá krásně zelená, třeba si na to teplo zvykne a nebo si budu muset zvyknout já a vypnout topení a to pak nevím, kdo to spíš přežije, zdraví Ella
Kumoi, 17.11.2009
Zdravím, letos na jaře jsem koupila stromek kumoi(hruško-jablko)hned letos měl hodně květů, když nasadil plody, nechala jsem jich pět, všechny pěkně narostly a krásně uzrály, měli sytou žlutou barvu a byly hodně šťavnaté, stromek je mrazuvzdorný a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.11.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře, ráda si pročítám vaše příspěvky a obdivuji krásné zahrádky, také připojuji pár svých z letošního léta a podzimu, čarodějnici na obrázku jsem dělala pro vnuka, je tam jen kvůli focení, krásný den E
Bougenvilea, 16.11.2009
Děkuji za radu a to ji nemám celou zimu vůbec zalévat, neuschne?E
Sundavillea Red - pěstování, 16.11.2009
Ahoj, ptala jsem se proto, že někdo píše že jí zimuje v chladu a někdo v teple, L
Bougenvilea, 15.11.2009
Zdravím, letos jsem si také koupila tuto krásnou rostlinu, koupila jsem jí v srpnu, hodně malou, do podzimu se rozrostla a v říjnu teprve začala kvést, má lístky slabě fialové, zřejmě se nestačily vybarvit z nedostatku sluníčka, o srpna byla venku a... celý příspěvek >
Kiwi, 15.11.2009
Odrůda je to ACTINIDIA ARGUTA, je mrazuvzdorná, má samičí květy, které jsou samosprašné, takhle je to napsané na přiloženém letáčku, rodila hned druhý rok, byla a¨jsem s úrodou spokojená a přiobjednala další dve rostliny, sama jsem si udělala... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 15.11.2009
Všechny zdravím, květina pana Karla je nádherná, já mám problém v přezimování, v loni jsem si jí koupila, byla krásně rozrostlá ale přes zimu jsem o ni přišla i když byla v chladné místnosti, letos jsem zase neodolala, ještě pořád má plno květů, mám... celý příspěvek >
Jak s úspěchem na lalokonosce, 14.11.2009
Nikdy jsem lalokonosce na zahradě neměla a najednou jich bylo mraky, nejvíc na kiwi, chodili jsme je v noci sbírat, dali pod keř ubrus a setřásly taky 100 ks najednou, byla jsem z toho zoufalá, myslela si že se jich nikdy nezbavíme, zkoušeli jsme... celý příspěvek >
Reva ve skleniku nerodi, 14.11.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny mám ve skleníku dva druhy révy jednu skleníkovou a druhou venkovní a obě hodně rodí, skleník dost větrám, E
Kiwi, 14.11.2009 Obsahuje fotku
Všechny zdravím, já pěstuji kiwi argutu 4 roky, koupila jsem si 3 kusy a jsou každý rok obalené, také jsem je nedávno dotrhala, jsou chutnější, když jsou hodně zralé, namnožila jsem si tři odnože, hodně letos vyrostly, mohly by příští rok rodit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika