Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Číhání na jaro, 23.2.2010 Obsahuje fotku
Doufám, že ještě umím číst, E
Číhání na jaro, 23.2.2010 Obsahuje fotku
I když je tu pořád hodně sněhu, tak jsem taky dnes konečně objevila jak začínají rašit borůvky, E
Pýchavka - vatovec, 18.2.2010
Letos jsme měli ve schránce leták na objednávkový prodej od firmy Drago, kde mají v nabídce i pýchavku obrovskou, sadba-250g-199 kč.
Číhání na jaro, 16.2.2010
Heleno, fotky jsou nádherný, taky mám ptáčků plné krmítko a pokusila je vyfotit, ale jak jsem se přiblížila, tak frnkli, E
Pochlubte se svojí zahrádkou, 13.2.2010
Jak se člověk rozhodne pro nějaký styl, tak se ho musí držet, já mám bylinky i ve sklalce, třeba mateřídoušky, barevnou i tu obyčejnou, tu miluju, dělá krásný růžový porost a nádherně voní, pak tam mám dobromysl, ten taky voní a hodně kvete, taky je... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 11.2.2010
Ahoj Vlasto, já mám jaro nejradši ze všech ročních období, pro mě by mohlo být celoročně a taky se ho nemohu dočkat, už chodím na zahradu okukovat stromky jaké mají pupeny, ty jsou jedině vidět, jinak keře, borůvky atd, to je všechno ještě schované... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 11.2.2010
Ahoj Danny, ten přísavník jsem koupila na trhu, je to asi tří...,hodně se rozrůstá a docela rychle, v létě je zeď celá porostlá a ani není vidět, mám ho vysazený dokola zdí po celé zahradě, takže přes léto to vypadá moc hezky a všechny zdi jsou... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 9.2.2010
Ahoj, zeď stavěl můj děda, je z opuky, byla původně nahozená maltou a to se mi nelíbilo a bylo by škoda jí nechat pod maltou, tak jsme jí okopali a nechali zarůst přísavníkem, moc děkuju za pochvalu, zdraví E
Pochlubte se svojí zahrádkou, 8.2.2010 Obsahuje fotku
Vlasto, moc děkuji za pochvalu, to jste mě potěšila, ještě jsem pár fotek našla, zdraví E
Stolní odrůdy, 8.2.2010
dobrý večer, myslím si, že obě odrůdy jak nero, tak vostorg dobře dozravají začatkem září venku, do skleníku bych je moc nedával, nebot vysoka teplota a vlhkost by jistě přispívaly k nutnosti chemickeho ošetřování.jinak nero ma vyhodu, že hrozny... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 8.2.2010
tak to je skvělé, vína není nikdy dost, ja mam asi tak 100 hlav a vino jim od srpna až do konce řijna, podle přichodu mrazíků, něco vymoštuji na burčaček, ale většinou pojídam..ptaci chodí jen na modré odrudy, na bíle ne, ale vosičky zase vice na... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 8.2.2010
dobrý den co se tyče Dory, tak mně zraje po 20.8.,ano chutna vosam, jako všecny ranné odrudy, ale proti tomu se da chranit hrozen např nastřihanymi čtverci ze starych zaclon např 30cm na 30 a timto kouskem pak hrozen normalně zabalit... nehnije,... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 8.2.2010
mám ještě pár odrůd, ktere jistě všichni dobře znáte např.portugal, F2,MI-15,peage, malverina,dornfelder
Stolní odrůdy, 8.2.2010
tak přatelé, tyto odrudy a ještě jiné pěstuji v n.v. 330 m.n.m. blízko Slaného, ale často jsou zde i jarní mraziky, nebot jsem spiše na rovině a a je zde menši mrazova kotlinka..sazenice sazim asi tak 70-80 cm na dratěnku, a nechavam tak 8... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 7.2.2010
Jedna mi zimu nepřežila, tak jsem koupila novou a letos to vypadá dobře, dokonce přirůstá, já jí jednou týdně zaleju, mám jí v pokoji kde je tak kolem 19°C a listy suché nemám, nemám s ní moc zkušeností ale ostříhala bych jí až na jaře, to mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika