Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hechingerova ovocná stena, 16.2.2014
Zdravím, tá by mohla byť zaujímavá. Keď sa ny tým zamyslím tak Bouché-Thomasova je menej komplikovaná, tak ako hovoríte. No... pouvažujem.
Hechingerova ovocná stena, 16.2.2014
Malo by to tak byť, ale už si nepamätám. No a k podnoži asi by nebola najvhodnejšia A2?
Hechingerova ovocná stena, 16.2.2014 Obsahuje fotku
"Pri tejto metóde sa sadia jednoročné výpestky, pričom miesto očkovania sa dáva 10-15 cm pod povrch zeme. Na týchto stromoch za bujne rastúce výhonky za zelena odstraňujú. Keď výhonky po skrížení prasahujú 75-100cm, čo býva obyčajne v 2 roku,... celý příspěvek >
Hechingerova ovocná stena, 15.2.2014
Zdravím pane Václave, na túto stenu som mal kedysi odrodu starkrimson, ale už je nepredávajú. Možno by sa otázka dala položiť takto: Aká odroda(najlepšie nejaká stará/kraová) má podobné rastové vlastnosti ako starkrimson. Najlepšie by bolo, ak by ste... celý příspěvek >
Pink Lady, 14.2.2014
Zdravím, zaujímalo by ma či má niekto z vás skúsenosti z pestovaním Pink Lady v tvare steny? 
Hechingerova ovocná stena, 14.2.2014
Aké odrody by na túto stenu boli vhodné. Ďakujem. JK
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
Stredy púčikov odfotografovanej marhule sú žlto-pomarančové, takže zatiaľ asi O.K. Bajas 155 m/m.
Rajčatová šťáva, 21.8.2011
Pripájam môj postup pri výrobe paradajkovej šťavy: Paradajky nakrájam, povarím a potom rozmixujem v stolnom mixéri. Rozmixované paradajky pretlačím cez jemné sítko, osolím a okorením podľa chuti mletým čiernym korením. Nalievam do pohárov 0,7 lt a... celý příspěvek >
Domaca vyroba filtru, 17.11.2010
Dobrý deň, chcem vyrobiť nejaký filter k jazierku a zaujímalo by ma ako dať komory(a ich náplň) vo filtry. Mám dať husie krky - molitan(hrubý a jemný) - husie krky+zeolith alebo molitan - husie krky - zeolith? Ide o to či "potravu" pre... celý příspěvek >
Deformácia jazierka, 14.10.2010
Dobrý deň, Chcel by som vybudovať jazierko, no neviem ci pouzit fóliu alebo plast. Na jar po roztopení snehu sa záhrada zmení na "ryžové pole" je komplet pod vodou a tak sa obávam že by sa jazierko postupne zmenšovalo vplyvom tlaku... celý příspěvek >
Koi alebo Karas?, 10.10.2010
Ďakujem za odpoveď, koi ma fúzy od narodenia alebo ich získava až v "puberte"?
Koi alebo Karas?, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý deň, Asi pred rokom som kúpil 3 rybky na burze v Hodoníne, jedna stála 40Kč. Sú dlhé asi 10,12 a 13cm, počas roka vyrástli len o pár cm, myslel som že koi kapor rastie rýchlejšie takže teraz neviem čo sú to za ryby, mohli by ste poradiť?
Prietok cez gulu, 21.8.2010
No je to dobre riešenie, ale prekračuje to môj rozpočet a čo čítam tu na fóru tak to nieje príliš účinné čo sa baktérii týka... Ale možno by sa dal doma vyrobený prietokový filter zamaskovať do nejakého dreveného domčeka(niečo v štýle búdy pre psa... celý příspěvek >
Prietok cez gulu, 20.8.2010
Máte pravdu, ale mne ide hlavne o to, čo najefektívnejšie zamaskovať filter...
Prietok cez gulu, 20.8.2010
Jazierko je plastové 1000litrové, k nemu by som chcel pripojiť gravitačnú filtráciu(komplet zakopanú pod zemou, na konci čerpadlo 700l/h) a gula mi prijde ako vhodné prepojenie jazierka s filtráciou a zaroveň by mala odsávať kal z dna...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika