Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prietok cez gulu, 19.8.2010
Ano myslím 700litrou za hodinu, nevyriešila by to menšia gula(pokiaľ sa vyrábajú)
Prietok cez gulu, 19.8.2010
Aby gula efektívne odsávala kal z dna jazierka...
Prietok cez gulu, 19.8.2010
Dobrý deň, Aký musí byť minimálny prietok cez gulu? Bude stačiť 700l/h cez gulu oase proficlear?
Potreby Jesetera, 4.8.2010
Bakterie vo filtracii nemam, takze vypnutim cerpadla nic nezkazim, a filter musim cistit aj kazde 2 hodiny pretoze koi viria kal na dne a tak sa filtracie rychle ucpe, preto ho nemam pusteny 24h denne A vzduchovadlo ma uz svoje roky a tak ho radsi... celý příspěvek >
Potreby Jesetera, 2.8.2010
Dobrý deň Včera som si kúpil Jesetera (asi 12-15cm), dal som ho do plastového jazierka asi 200l, spolu s tromi asi 8cm koi a 3 akvarijními malými rybičkami. Filtrácia a vzduchovanie išlo celý deň, večer som ich vypol. Jeseter sa cez deň akoby... celý příspěvek >
Jazierko + Filtracia + Kaskáda , 28.7.2010
Ešte som zabudol na ryby, bude ich asi 5-10. A musí byť čerpadlo zapnuté 24h denne? na fóru som čítal že sa čerpadlo zapínaním a vypínaním ničí, je to pravda? Je lepšie vzduchovať rybam v jazierku, alebo bakteriam vo filtri?
Jazierko + Filtracia + Kaskáda , 28.7.2010
Dobrý deň, Na jar by som si chcel založiť záhradné jazierko a potreboval by som pomoc.     Jazierko bude v blizkosti stromu a tak by som volil skôr plastove jazierko(1000l, hlbka 65cm) K jazierku by som chcel vybudovať kaskádu... celý příspěvek >
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 26.4.2010
Mne sa osvedčilo vyštipovanie postranných výhonov, niečo ako u rajčín. Plody nechávam len na hlavnej stonke a sú veľké, aj keď baklažány pestujem iba vonku vo voľnej pôde.
Motorová píla zn. Timbertech, 5.3.2010
nekupuj to nic moc tak ti povim a estli je to zelena farba jak sem ja ju videl tak važne nic moc zachvilu je poni
Fíkus, 12.3.2009
Trinásť rokov pestujem fikus vypestovaný z vrcholového odrezku. Aby som ho udržala v kompaktnom tvare, každý tretí rok ho v marci nemilosrdne zrežem - kostrové konáre na 25 - 40 cm. Často na jednotlivých konároch je len jeden list. Fikus skoro vyraší... celý příspěvek >
Puklice na více rostlinách, 5.1.2009
Minulý rok v zime sa mi objavili puklice na fikuse, ktorý pravidelne letním vonku. Do jara bol celý stromček oblepený -  no hrůza. Na jar som ho vonku postriekala chem. prostriedkom Actara / neviem či sa dostane kúpiť aj v ČR / a pre istotu po... celý příspěvek >
Bougainvillea, 28.11.2008
Stimulátor som doteraz nepoužila, možno aj preto mi zakoreňovanie vo vode trva cca 3 mesiace.
Neznámá rostlina, 6.11.2008
Tiež mám za to, že sa jedná o Dracaenu fragrans " Compactu ".
Jak a kdy se stříhá růže z Jericha, 2.11.2008
Určite na záhrade nepestujete pravú Ružu z Jericha - to je púštna rastlina, ale podľa opisu sa jedná pravdepodobne zemolez kozí list, ktorý v niektorých oblastiach označujú ako ruža z Jericha.  Tejto rastline prospeje na jar mierne presvetlenie... celý příspěvek >
Existuje menší ořešák?, 20.10.2008
Myslím, že veľkosť koruny orecha by sa dala korigovať pravidelným rezom. Termín, kedy možno rez vykonávať je na jar, podľa oblasti od okolo 30. apríla až 10. mája. Niektorí odborníci však uprednostňujú rez v júli a auguste, iní od polovice augusta do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika