Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aké odrody?, 19.5.2014
Ďakujem p. Kaněra, ešte ma napadlo, že keby ste chceli lepší popis podmienok tak sme na tom s pánom Paľom asi rovnako (až na piesčitejšiu pôdu).
Aké odrody?, 18.5.2014
Potrebujem asi 10 jabloní(každá inej odrody). Mám rád sladšie (nie zas moc, skôr taký stred, viac k tej sladšej. Niečo ako koxovka alebo rubín),aromatické a keby boli aj korenisté tak to by bolo super. Viete mňa skôr zaujímajú skúsenosti... celý příspěvek >
Aké odrody?, 18.5.2014
Dobrý deň, aké odrody by ste mi poradili? Chcel by som predovšetkým zimné na konzum, ale zopár jesenných a letných by potešilo. Zahrada sa nachádza v obci Čáry (167 m n. m.). Pôda je piesočnatá, slabo kyslá. Odrody môžu byť aj náročnejšie na... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Ďakujem všetkým za odpovede... časom sa ozvem ako sú na tom broskyne.
Hnojení broskvoní, 15.5.2014 Obsahuje fotku
Podnože sú GF 667 (broskyňomandla)
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Ak je to šárka tak to poznám na plodoch... Stačilo by keby mi niekto povedal, či je to nedostatkom, alebo prebytkom nejakého prvku.
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Tož ale já by som chcel hnojiť dolomitom, ale už teraz mám dosť piesčitú pôdu a keby som pridal mletý dolomit tak by zrnitosť bola vačšia a vyparovanie pôdy rýchlejšie, a vyplavovanie živín do hlbších vrstiev pôdy... Pán Wimpi, čo hovoríte na... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
V tom texte je slovo šárka.. to neviem, rád by som bol keby mi to niekto potvrdil. Striekať proti voškám je všeobecne prospešné, ale nemôžem stiekať keď som vošky na tomto strome nikdy nevidel. Preventívne striekanie je asi nereálne.
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Jinak pH 5,2 je dobré v tom, že můžete házet Cererit bez kompenzování přidaného přebytku Ca.  No pane Stando tá výhoda tu sice je ale naopak je tu aj jedna nevýhoda: keď sa nehnojí Ca, tak to bráni prímaniu Mg z pôdy.(aspoň tak som počul o... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Tak to by byla dobrá správa keby to bola kučeravosť. Aj keď si myslím, že nedostatek nečeho to asi nebude, kedže som tento rok hnojil až moc. Takže čo navrhujete, mám postriekať proti kučeravosti? Jakub
Hnojení broskvoní, 15.5.2014 Obsahuje fotku
4,5 pH je najhoršia čo som na záhrade nameral. Priemer bol okolo 5,2 čo je tak či tak hodnota veľmi kyselá, ak by aj papiere boli nepresné, tak takéto hodnoty dokazuje vysoký výskyt prasličky. Prikladám foto, je to na všetkých... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 14.5.2014
To som si myslel aj ja ale keď som si kúpil pH papiere a odmeral som pôdu a nameral som hodnotu 4,5. Tak som si kúpil ten dolomit a upravil som pôdu na hodnotu 6. A dostatok železa v pôde je myslím u nás nezmysel, pretože v neďalekej obci je prameň,... celý příspěvek >
Určenie odrody, 14.5.2014
Ďakujem aj p. Wendymu Nie je to ľahké určiť len tak podľa obrázku. Obzvlášť ak nemáte k dispozícii údaje o tom na akom dreve rodí, prečo je šupka tak divne hnedá a ďalšie inf. Ale aj tak si Vašu snahu nesmierne cením, bola by to škoda ak by som... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 14.5.2014
Zdravím, čím som hnojil málo/veľa, ak mám na broskyniach žlté škvrny podobné vojenskému maskovaniu. Pôda piesočnatá pH okolo 6 a na jar som hnojil do pôdy Liadkom s dol. vápencom, superfosfátom, draslom (už neviem v akej forme asi draselná soľ) a Mg... celý příspěvek >
Určenie odrody, 11.5.2014
Vďaka p. Mittwoch. Inak farba šupky bola od zberu až do dnes rovnaká. Možno ide o novú odrodu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika