Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vosí hnízda v zemi, 12.10.2008
Syn dokončuje novostavbu. Keď vyšiel po dlhšej dobe na povalu, okamžite zaradil spiatočku, lebo to tam bola samá osa. Na jednom tráme dole si stavali hniezdo, ktoré už malo v priemere vyše 60 cm. Volal hasičom, že tí to likvidujú dusíkom, alebo... celý příspěvek >
oleandr - opadávání listů, 10.10.2008
Nádherné oleandry, pani Smékalová. Mám odskúšané, že keď oleaner vystavíte miernejšiemu mrazíku, podporíte tým bohatšiu násadu kvetov. To opadávanie listov, o ktorom sa tu píše v predchádzajúcich príspevkoch, môže byť spôsobené malými kvetináčmi.
rozmnožování pelargonií, 8.10.2008
Z listov pelargónie nenamnožíte. Môžete to však skúsiť zo semien, ktoré sa vysievajú koncom decembra. Zídu za cca 3 dni. Treba ich potom prepikírovať a neskôr rozsádzať. Ak máte zonalky s jednoduchým kvetom, určite tvoria semená, ktoré môžete... celý příspěvek >
Prosím co je to za kytku?, 7.10.2008
Vyzerá to na lopatkovec (Spathiphyllum)
datura, 6.10.2008
Datura má mohutný koreňový systém. Nemáte ju v malom kvetináči? Taktiež chce veľa vody a hnojiva na kvitnúce rastliny.
olověnec - jak pěstovat, 6.10.2008
Ja ho už roky na zimu sťahujem do tmavej pivnice. Predtým ho mierne zostrihám, aby mi nezabral veľa miesta. Zalievam minimálne, len aby pôda nebola úplne vyschnutá. Do jara mu opadajú všetky listy, ale to mu vôbec nevadí, každý rok spoľahlivo vyraší.... celý příspěvek >
Coleus - Mačka Jaj, 6.10.2008
Coleus možno rozmnožovať vegetatívne celý rok. Odrezky dobre zakoreňujú vo vode, potom presadiť do záíhradného substrátu. Počas zimy umiestniť na chladnejšie a podľa možnosti svetlé miesto - chodba, zimná záhrada, schodište..., aby sa rastlina... celý příspěvek >
rozmnožování pelargonií, 1.10.2008
Pelargónie naozaj lepšie zakoreňujú bez použitia stimulátoru.
rozmnožování pelargonií, 30.9.2008
Najlepšie je vraj odoberať výhonky na množenie v auguste. Nakoľko sú však vtedy muškáty najkrajšie a mne je ľúto prísť o akýkoľvek kvet, tak ich odoberám až v tomto období. I keď už ujateľnosť v substráte nie je vyše 9O %, s množstvom úspešne ... celý příspěvek >
pravokorenné druhy vinné révy, 29.9.2008
Vinič sa pestuje na podpníkoch z dôvodu ich odolnosti proti Fyloxére viničovej (drobný živočích podobný voške, živí sa na koreňoch viniča, ten zaostáva v raste a postupne môže i odumrieť). Fyloxéra viničová je dodnes nebezpečným škodcom vo... celý příspěvek >
Imperata cylindrica - Red Baron, 28.9.2008
Na internete v úryvku textu z knihy Trávy, traviny a kapradiny od Ulrike Leyke som objavila: Zimný kryt nutný. Vhodné zakryť suchým lístim a chvojím. Inak sa doporučuje vysadiť do čerstvej, na živiny bohatej záhradnej pôdy, na výslnie. Znesie i slabý... celý příspěvek >
Určení jablek, 10.9.2008
Chcelo by to podrobnejší popis - konzistencia a farba dužiny, chuť,  tuhosť šupky,... Mne obr. č. 5, 1/2 a 2/2 pripomína odrodu Spartan a 5/2, 6/2 odrodu Rubín.
malé bulvy celeru, 10.9.2008
Ja sejem zeler až okolo 10. februára (února) do substrátu určeného na výsevy. Odkedy ten používam, nemám problém s padaním priesad a rastliny sa dobre a rýchlo vyvíjajú.. Prepikírujem ich 1 x do záhradného substrátu na vzdialenosť cca 5-6 cm a už len... celý příspěvek >
maliny se zbláznily, 10.9.2008
Úspešne mám aj ja vyskúšané, že sekanie trávniku okolo malinovišťa zabráni nežiaducemu rozrastaniu sa malín a naviac pohľad na trávnik v malinami v pozadí lahodí oku.
Neznámý ovocný strom, 23.8.2008
Najvhodnejším opeľovačom Althanovej ringlóty je Zelená ringlóta. A pri odkvete neradno zabúdať na ošetrenie proti piliarke. Ak Vám to nezmrzne, tak úroda bude bohatá.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika