Příspěvky uživatele - 49.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrba: choroba stromu?, 11.3.2016
Nahnědlý střed je "duše" - měkké pletivo. Velmi dobře je známé třeba u bezu černého. Na řezu větvičkou nevidím nic špatného. Josef.
Černé tečky na listech draceny, 19.2.2016
Já bych zvířata na fotce puklicemi nenazýval. Použil bych název štítenka (anebo obecněji třeba červec). Ale je to prašť jako uhoď. Všechny tyhle potvory škodí stejně a stejně těžko se hubí. Josef.
Čím je napadla trnka?, 17.2.2016
Není zač. Snad někdo přidá ještě další reakci, zkušenosti s drtníky apod. Josef.
Čím je napadla trnka?, 17.2.2016
Dírky by mohly být od napadení dřevokaznými brouky - drtníky. Kůru nejspíše oloupali strakapoudi, když larvy drtníků vyklovávali. O stromy se bojte. :-( Více o drtnících si jistě vyhledáte - i zde na fóru je o nich nejméně jedno... celý příspěvek >
Proc Calathea usycha?, 11.2.2016
Já bych tam hledal svilušky. (Listy se mi zdají trochu matné). Ošetřil byhc proti nim (opakovaně!) Dále bych ji přesadil do nové země (substrát pro zelené pokojové rostlliny), starou zem, která není přímo prokořeněná bych odrolil, o malinko (3... celý příspěvek >
Poznej ptáka 2, 11.2.2016
Ale kdepak. Žádní zvonci. Opravdu jsou to ti čížci - samec s černou hlavičkou, samička šedivější. Josef.
Co je to za rostlinu?, 1.2.2016
Ani já si namyslím, že by to byla některá z jmenovaných rostlin. "Cosi mi v hlavě říká", že by to mohla být nějaká pryšcovitá rostlina, ale jist si tím rozhodně nejsem. Je to asi nějaký kultivar s pokrouceným, zkadeřeným deformovaným listem,... celý příspěvek >
Identifikace rostliny - je to Columnea hirta?, 28.1.2016
Rád jsem pomohl. Josef.
Co to je?, 14.12.2015
xxx35.250: Proč pochybujete, že paní ivap má na zahradě sekvojovec?Upřesněte prosím Vaši výtku, pochybnost, tvrzení. Josef.
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 19.8.2015
Myslím, že to byl setapouch. (Mou oblíbenou knihu také nemám po rüce.) Josef.
Neznámý keř, 23.6.2015
Rádo se stalo. Ať se mu u Vás daří i všemu ostatnímu. Josef.
Co je to za keřík?, 20.5.2015
Já bych řekl, že to přece jen je ten latnatec - Ceanothus; našel jsem třeba Concha nebo Puget Blue, u nichž se zdá, že mají takto drobné lístky. Josef.
Poznáte rostliny z Trýbové v Brně?, 27.4.2015
A taky tam jsou javorové květy... A tráva. Rozchodníky nejméně ve dvou druzích. A přiznám se: tento obrázek jsem - jako jediný - nerozklikl, protože už na první pohled byl jasně vidět modřenec a s tím jsem se, možná chybně, spokojil a... celý příspěvek >
Poznáte rostliny z Trýbové v Brně?, 27.4.2015
Srha, modřenec, mahónie, měsíčnice, rozrazil, česnáček, popenec a lopuch. Ke správným fotkám si je už jistě přiřadíte. Josef.
Začala mě bavit zahrádka. Je to divné?, 16.4.2015
Pane Miloši, ! Úžasné vyjádření! To je hláška dne! Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika