Příspěvky uživatele - 49.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá rostlinka, 15.6.2016
Ano, také to tak vidím. "Vstávej semínko, holala, bude z tebe..." Josef.
Rezavé puchýřky na popínavém muškátu, 6.6.2016
Mejspíše rez muškátová - houbová choroba. Ochranu si vyhledáte - nebo někdo zkušený a ochotný poradí. Josef.
Poznáte stom, 6.6.2016
2 (rychlé) tipy: buď ořešák popelavý anebo lapina jasanolistá. nebo něco jiného :-) Josef.
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 2.6.2016
Ano, je to tak. Trochu podobně, jako u stanového plátna: vždycky nám říkali: když prší, nesahej ve stanu na střechu, poteče tam. A taky že jo. :-) Josef.
Jak se jmenuje?, 2.6.2016
Máte pravdu. Ale ráno jsem narychlo nenalezl jiný rým na slovo vyšitá. Je to mé první použití tohoto slova. :-) Josef.
Už rostou, 1.6.2016
Jó, to se člověk musí umět narodit... :-))) Josef.
Breberky na topolovce, 1.6.2016
Určitě ano. Hledejte. josef.
Postup roubování, 1.6.2016
Kdysi jsem byl účastníkem letního očkování růží. "Tým" tvořili minimálně dva lidi: první očistil kořenový krček podnože za ním šel očkovák: vyříznutí očka, vyloupnutí, T-řez a zasazení očka do řezu; při jednom ohnutí naočkoval několik... celý příspěvek >
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
Abyste si je nepřivolal jako Kubula Barbuchu :-) Josef.
Kdo pozná rostlinu?, 31.5.2016
Nechci být rozhodcem, ale liliovník to určitě není (byť jeden horní list má náznak podobného tvaru). Mně se zatím nejvíce pozdává tip bavlník; ve svém předchozím příspěvku jsem nechtěl poznávače nijak ovlivňovat a tak jsem nenapsal, že se mi to... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
Jabloň: Nonetit - Matčino (jednoznačně kvůli chutia aromatu) Hrušeň: vzpomínám na Hardy, ho,klasika Boscova, raná Jakubka; nověji Červnová (loni prvních pár plodů) Broskve a meruňky: cokoli co se namane Švestka domácí,; renklóda... celý příspěvek >
Úprava travní plocha, 24.5.2016
Určitě je to jílek, součást trávníku. Důvodem jeho převládnutí bude nějaká (ldlouhodobá) chyba v ošetřování trávníku: moc sucho, málo hnojení, nárazové kosení apod. Jsou to tedy jen takové domněnky, přesně to určit neumím, snad někteří zkušenější... celý příspěvek >
Kdy poprvé zastřihnout cypřišek, 20.5.2016
Nebojte se, porostou rovně. Josef.
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 20.5.2016
Zdá se mi to moc nahusto a tipuji, že moc zaléváte. Josef.
Hortenzie, 20.5.2016
Záleží na tom, co máte za hortenzie, ale já bych je nedával blíe než 1 m od sebe. Hlavně důkladně a do hloubky připravit zem v záhoně, bohatě vylepšit substrátem (minimálně 1 pytel na každou sazenici!)... Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika