Příspěvky uživatele - 119.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brutnák (meduňkové víno), 19.5.2008
Je fakt  že po 14 dnech nezbyde žádná chuť vína... samá tráva
pampeliška, 19.5.2008
Pampelišku můžete odstranit ze zahrady dvojím způsobem: 1. mechanicky - tzn. hezky na čtyři, do jedné ruky dloubátko a vydlabávat ven (vždycky vám ale v zemi zůstane někde kousek kořínku a pampeliška je znovu na světě) 2. chemicky - mně se osvědčil... celý příspěvek >
Kdy s truhlíky ven (aneb durman), 19.5.2008
Milá micuko! Já jsem sázela o víkendu se synkem darovaný durman do záhonku (je mi jasné, že ho budu na podzim zase vykopávat) a jelikož jsme oba šikulové, podařilo se nám jednu mladou větvičku ulomit. Takže jsem vyhrábla ještě jednu dírku vedle a... celý příspěvek >
Brutnák (meduňkové víno), 19.5.2008
Vážený pane Vysloužile! Já si dělám každý rok tzv. meduňkové víno: do kvalitního suchého bílého vína nacpu listí meduňky co se ho vejde (případně upiju víno a listí natlačím až nahoru). Lahev uzavřu korkovým špuntem a nechám 14 dní v... celý příspěvek >
Brambořík - kdy přesadit?, 19.5.2008
Milá Tamaro! Moje maminka přechovává bramboříky na zaskleném balkoně. Prostě je přestane zalévat, odjede na léto na chatu a nechá je svému osudu. Po návratu v září, říjnu je přihnojí, přidá novou zeminu a začne zalévat.  A má je o hodně... celý příspěvek >
Starý ořech a smrk u zdi, problém se sousedem, 19.5.2008
S tím občanským zákoníkem - nevím nevím... Ačkoliv nemám žádné právní vzdělání, projela jsem několikrát občanský zákoník a jediné co se sousedských vztahů týče našla jsem tento paragraf: § 127 (1) Vlastník věci se musí zdržet všeho, čím by... celý příspěvek >
přesazení borůvky, 16.5.2008
Mám též kanadské borůvky. Na sluníčku se mi je podařilo úspěšně umořit, takže jsem je přesadila do stínu thůje. Teď bych je ale potřebovala přesadit do úplně jiné zahrady...
A plavou Dito?, 16.5.2008
Zdravím po delší době? Tak co Dituš? Jak se daří vašim kapříkům? Aby to bylo příští rok bez stresů - něco jsem pro Vás našla : http://www.akvarko.cz/clanky.php?str=21
přesazení borůvky, 16.5.2008
Prosím poraďte - potřebuji přesadit borůvku z jedné zahrady do druhé. To že nemá ráda sluníčko, jsem už zjistila , ale bude se jí dařit pod jehličnany? ... no asi by mělo, roste přece v lese, ne? A kdy je nejvhodnější doba na přesazení?
Rybíz - červenání listů - kroucení, 16.5.2008
Prohlídla jsem pořádně listy ze všech stran a mšice nikde... teda na těch červených listech. Mšice si začali pochutnávat na bílém rybízu a tak jsem ho hned postříkala mlékem. Ale na červeném rybízu opravdu mšice nejsou...
Rybíz - červenání listů - kroucení, 15.5.2008
 Ještě někdo s podobně povzbudivou radou?
Červený rybíz - invaze mšic, 15.5.2008
No něco proti mšícím... Né vážně -loni mi někdo poradil, že na mšice je dobré smíchat 1/2 mléka a 1/2 vody a stříkat a stříkat. Jenom venku - mléko v bytě dost smrdí. A ejhle - ono to fungovalo!
Kdo mi poradí, jaký použít živý plot?, 15.5.2008
Já bych tam šoupla břečťan - sice roste pomaleji, ale za čas ho bude všude hafo...
Rybíz - červenání listů - kroucení, 15.5.2008
Uááá - to mi dělá červený rybíz taky. Mám ještě keřík černého a bílého a ty jsou v pohodě. Jen ten červený červená... že by byly jedlé i listy?
Bílý prášek na růži, 15.5.2008
Včera jsem koukala na balkoně na růži a vypadá to, že dostala holka rozum. Bílý prášek nikde a hezky obráží. Asi pojede za odměnu v pátek na chatu do záhonku...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika