Příspěvky uživatele - 119.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skalka mezi dva jehličnany, 5.5.2008
Přesně - kutající synek sice doufal, že nalezne poklad takových rozměrů, že se zbaví své finanční tísně, ale já se modlila, aby to tak nebylo 
A plavou a plavou - fotodůkaz, 5.5.2008
Milá Dito! Jezírko je opravdu nádherné. Rybičky jsou šikulky, protože schovat se v travičce jim dalo asi opravdu fušku. Škoda, že po zkušenostech naší rodiny se skalkou nemám odvahu zmínit se o jezírku...
Skalka mezi dva jehličnany, 5.5.2008
Děkuji všem za projevenou účast. Bylo to opravdu "róbo"... 20-ti letý synek měl kromě masa na smetaně, palačinek, tvarohového mřížkového koláče, grilované krkovice, smetanového buřtguláše, pečeného kuřete, řízků a kila špekáčků (pro... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 5.5.2008
Vážený pane Stanislawe - čtyři dny jsem vyvářela a pekla svým třem miláčkům jejich oblíbená jídla a slibovala i nemožné. Jak sám vidíte - příroda a minulý majitel se proti mne spikli. Ještě jeden beton a mám po žížalkách... Vaši nabídku s... celý příspěvek >
Jahodové víno, 30.4.2008
Dobrá - koupím si raději lahev "obyčejného" červeného...
Jste také fandové do bylinek?, 30.4.2008
 Já znám jedno skvělé použití heřmánku: Uděláme odvar a tím si potřeme obličej, ten do rána oteče a my strávíme 1/2 roku na neschopence. Tak jsem opravdu dopadla, ánšto mám na heřmánek alergii 
Jahodové víno, 30.4.2008
Včera jsem narazila na zajímavý recept na jahodové víno (viz. níže). Tak bych se chtěl zeptat, jestl to už někdo zkoušel, jak to dopadlo a jak to chutnalo... Potřebujeme 2.5 kg jahod, 1.25 kg cukru, štávu a ostrouhanou kůru z jednoho citrónu,... celý příspěvek >
Třezalka, 29.4.2008 Obsahuje fotku
Třezalka běžně roste na horských loukách, podél cest i cestiček... a roste. Jakákoliv péče jí tedy může jen prospět. Já ji léta pěstuji v bylinkovém záhoně a zatím přečkala všechny zimy a mou každoroční "péči".
Mulč na skalce, 25.4.2008
 Jo třeba mně - páš já se chystám udělat na zahradě tu samou "skalku" 
Grilování na kameni, 25.4.2008
Mohu jen potvrdit, že grilování na žule je prostě žůůůůžo. Máme kámen zasazen také do kovového rámu a udělali jsme dobře, jelikož už na několika místech prskl. Všem, kteří se letos chystají opět přežírat dobrotek, navrhuji : zkuste specialitu mého... celý příspěvek >
Poraďte popínavku na pletivo co mohu ještě nasýt, 24.4.2008
Pohled do sousedovic zahrady jsem zakryla břečťanem. Pravda trvalo to déle, ale dnes je to paráda. Časem se mi omrzelo dívat se jen do zeleného a tak jsem před břeč´tan vysadila topinambury. Sice se trošku rozrůstají, ale pravidelným sekáním... celý příspěvek >
Brutnák, 24.4.2008
Tak mi ten brutnák nedá pokoj. Hledala jsem proto na internteu nějaké informace, až jsem je našla. Podělím se nyní s Vámi: Droga má rozsáhlé použití vnitřní i zevní. Vnitřně ji podáváme tam, kde je potřeba zajistit ochranu sliznic, hlavně při... celý příspěvek >
Jitrocel kopinatý, 24.4.2008
Ano, ano - taky jsem četla tento předpis a chtěla to udělat už loni. Jenže pak mě zarazilo, že se plná lahev má zakopat do země  a nechat tam 3 měsíce. Zkoušel to už někdo někdy?
Jitrocel kopinatý, 24.4.2008
Dobrý den - veškeré bylinky cpu do skla stejně a všechny jsou dobré. dělá tímto způsobem kopřivový med, pampeliškový med, jitrocelový med... (nebo chcete-li sirup, protože med trošku teče). Kilo (případně 1/2 či 3/4 kila - podle objemu bylinek) dám... celý příspěvek >
Jarní kůra k pročištění krve, 23.4.2008
Proč já mám medunku pořád jen jako náznak malých lístků nízko u země? Dnes celý den piju kopřivový čaj, tak mně možná bude zítra blbě. S rybím pohřbem zatím nevím. Neznám zprávy z posledního pozorování. Kostým jsem už včera vyndala ze skříně.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika