Příspěvky uživatele - 119.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chlubím se, 11.6.2008
chlubím se, 11.6.2008
Množení má pro mne jednu velikáááánskou výhodu - rovnou totiž vidím co sázím a co a jak mi jednou pokvete...
chlubím se, 11.6.2008
Růže množím tak, že odkvetlou růži odstřihnu na 5 oček. Namočím do stimulátoru a zapíchnu do země - 3 očka pod zem, 2 nad zem. Přikryju sklenicí a nechám pod ní 2-3 měsíce. Ke konci přes den občas nechám nepřikryté, aby si pomalu zvykala. Na zimu... celý příspěvek >
chlubím se, 11.6.2008
Na mšice funguje i voda s mlékem v poměru 1:1. Když vidím, že se ty potvůrky rozlézají a nemám nic při ruce, postříkám to mlékem a taky to zabírá...
Uzravani tresni, 10.6.2008
 Víte jaký já mám problém s třešní? Mám na zahradě strom již asi 17 let. Třešně jsou každoročně zralé nejdéle do konce května - spíš dřív. Zpočátku byl stromek malý a taky málo plodil. Ale te´d je to strom jak hrom a já... celý příspěvek >
chlubím se, 10.6.2008 Obsahuje fotku
Tak mi to nedá... mě kvetou letos růže takhle...
Skalka mezi dva jehličnany, 10.6.2008
Ahoj Micuko! To víš, že pomáhali - všichni. Tatínek přesíval kompost, velký miminko (20) nosilo kameny a menší miminko (15) vozilo na kolečku zeminu. Tatínka jsem za odměnu pustila do hospody ( i když on by šel stejně, i bez odměny), velký... celý příspěvek >
Jasmín nebo pustoryl?, 29.5.2008
Moji tři chlapi totiž konečně asi za 14 dní dokončí již rok slibovaný plot a pak budu moct přikročit k přesazování keřů - ale asi teda počkám až na podzim. Na přesazení čeká: pustoryl, šeřík, tavolník a cesmína. Můžu něco přeadit teď? Šííííííííš -... celý příspěvek >
jen se zeptám - kiwi, 28.5.2008
... a v tom je přeci krása překvapení...
Neznámá - jak na ní, 26.5.2008
Děkuji - zkusíme tedy se sousedkou rozmnožit keřík přes větvičku...
Růže z Jericha, 23.5.2008
Jo jo - od sousedů mi to prorůstá na zahradu a soused tomu také říká Růže z Jericha. Když kvetou, tak k večeru nááádherně voní. Jak by se daly namnožit? Můžu je jenom uštípnout a nechat zakořenit, nebo je třeba větvičku zastrčit do země a nechat... celý příspěvek >
Bílý prášek na růži, 22.5.2008
U nás to chvíli vypadalo, že sestříhání listů a karanténa pomohly - ale chyba! Musím koupit ten BIOTON a zatičit s pádlím...
Muškáty - mokro, 21.5.2008
No a já používám starý dobrý babičkovský truhlíky s podtáckama. V horku zaleju, v dešti vyleju - teda když jsem tam.  A nemůžu říct, že by nějak trpěly. Musím je každý rok tak v červenci osříhat, jinak by mi spadl truhlík vahou z okna.
Muškáty, 20.5.2008
Šíííš - já mám na chatě muškáty určitě v bazénu...
Brutnák (meduňkové víno), 19.5.2008
 Mno - měla bych po něm spát jak miminko... ale ruku na srdce, já spím po každém vínu jak miminko. Takže mám vlastně jen dobrý pocit, že chlas... piju zdravě. A teď - díky panu Vysloužilovi nemám už ani ten pocit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika